Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 150W, Šaltas - 6500K, 16500 lm, juodas - L231-150-65-70
search
Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 150W, Šaltas - 6500K, 16500 lm, juodas - L231-150-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 150W, Šaltas - 6500K, 16500 lm, juodas - L231-150-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 150W, Šaltas - 6500K, 16500 lm, juodas - L231-150-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 150W, Šaltas - 6500K, 16500 lm, juodas - L231-150-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 150W, Šaltas - 6500K, 16500 lm, juodas - L231-150-65-70
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L231-150-65-70
Aukštis:
237 mm
Plotis:
315 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Spalva - Juoda - ()
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 315 mm
Aukštis: 237 mm
Diodų tipas: LED SMD
Galia: 150 W
Bendras šviesos srautas: 16500 lm
Šviesos spalva: Šaltas
Spalvinės temperatūros vertė: 6500K
Spalvų atgavimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Pritemdymo galimybė: Ne
Judėjimo jutiklis: Ne
Spalva: Juoda
Korpusas medžiaga: Aliuminis
Gaubto medžiaga: Grūdintas stiklas
Kabelio ilgis: 15 cm
Kabelio skerspjūvis: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Pritaikymas: Vidinis, Išorinis
Šviečiamasis kampas: 120º
Vertikaliai reguliuojama lemputė: 180º
Įtampa: 220-240V
Fazės poslinkio koeficientas: 0,90
Energijos klasė: E
Energijos suvartojimas: 150 kWh/1000 h
Tarnavimo laikas: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos klasė nuo elektrinio smūgio: I
Apsaugos laipsnis: IP66
Certifikatai: CE, RoHS
Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva
Plotis
315 mm
Aukštis
237 mm
Strumień świetlny
1650 lm
Šviesos spalva
Šalta
Temperatura barwowa
6500K
E
Energy Class: E, Eprel: 2437216
Informacija apie saugumą
19,69%
LED SMD LED SMD
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L231-150-65-70
237 mm
315 mm