Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 100W, Šaltas - 6500K, 11000 lm, baltas - L231-100-65-20
search
Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 100W, Šaltas - 6500K, 11000 lm, baltas - L231-100-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 100W, Šaltas - 6500K, 11000 lm, baltas - L231-100-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 100W, Šaltas - 6500K, 11000 lm, baltas - L231-100-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 100W, Šaltas - 6500K, 11000 lm, baltas - L231-100-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 100W, Šaltas - 6500K, 11000 lm, baltas - L231-100-65-20
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L231-100-65-20
Aukštis:
197 mm
Plotis:
246 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Spalva - Baltas - ()
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 246 mm
Aukštis: 197 mm
Diodų rūšis: LED SMD
Galia: 100 W
Bendras šviesos srautas: 11000 lm
Šviesos spalva: Šalta
Spalvos temperatūra: 6500K
Spalvų atkūrimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Galimybė dimeriuoti: Ne
Jutiklis: Ne
Spalva: Balta
Korpusas medžiaga: Aliuminis
Difuzoriaus medžiaga: Grūdintas stiklas
Laido ilgis: 15 cm
Laido skerspjūvis: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Panaudojimas: Vidinis, Išorinis
Apšvietimo kampas: 120°
Pritaikoma vertikaliai: 180°
Įtampa: 220-240V
Galios faktoriaus koeficientas: 0,90
Energijos klasė: E
Energijos suvartojimas: 100 kWh/1000 h
Ilgaamžiškumas: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos nuo elektros šoko klasė: I
Apsaugos lygis: IP66
Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva
Plotis
246 mm
Aukštis
197 mm
Spalva
Baltas
Šviesos spalva
Šalta
Temperatura barwowa
6500K
E
Energy Class: E, Eprel: 2436200
Informacija apie saugumą
19,55%
LED SMD LED SMD
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L231-100-65-20
197 mm
246 mm