Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 30W, Šaltas - 6500K, 3300 lm, juodas - L231-030-65-70
search
Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 30W, Šaltas - 6500K, 3300 lm, juodas - L231-030-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 30W, Šaltas - 6500K, 3300 lm, juodas - L231-030-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 30W, Šaltas - 6500K, 3300 lm, juodas - L231-030-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 30W, Šaltas - 6500K, 3300 lm, juodas - L231-030-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 30W, Šaltas - 6500K, 3300 lm, juodas - L231-030-65-70
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L231-030-65-70
Aukštis:
135 mm
Plotis:
142 mm
Moc:
30 W
Temperatura barwowa:
6500K
Spalva - Juoda - ()
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 142 mm
Aukštis: 135 mm
Diodo tipas: LED SMD
Galia: 30 W
Bendras šviesos srautas: 3300 lm
Šviesos spalva: Šaltas
Spalvinė temperatūra: 6500K
Spalvų atgavimo rodiklis CRI: Ra ≥ 80
Šviesos reguliavimas: Ne
Judesių jutiklis: Ne
Spalva: Juoda
Korpusas medžiaga: Aliuminis
Gaubtas medžiaga: Grūdintas stiklas
Laido ilgis: 15 cm
Laido skerspjūvis: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Panaudojimas: Vidaus, Lauko
Šviečiantysis kampas: 120º
Vertikalus judesis: 180º
Įtampa: 220-240V
Fazės poslinkio koeficientas: 0,90
Energijos klasė: E
Energijos suvartojimas: 30 kWh/1000 h
Ilgaamžiškumas: 25000 h
Darbo temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos klasė nuo elektros smūgio: I
Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva
Plotis
142 mm
Aukštis
135 mm
Spalva
Juoda
Moc
30 W
Strumień świetlny
3300 lm
Šviesos spalva
Šalta
Temperatura barwowa
6500K
E
Energy Class: E, Eprel: 2437172
Informacija apie saugumą
19,55%
LED SMD LED SMD
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L231-030-65-70
135 mm
142 mm
30 W