Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 50W, Šaltas - 6500K, 5500 lm, baltas - L231-050-65-20
search
Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 50W, Šaltas - 6500K, 5500 lm, baltas - L231-050-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 50W, Šaltas - 6500K, 5500 lm, baltas - L231-050-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 50W, Šaltas - 6500K, 5500 lm, baltas - L231-050-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 50W, Šaltas - 6500K, 5500 lm, baltas - L231-050-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 50W, Šaltas - 6500K, 5500 lm, baltas - L231-050-65-20
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L231-050-65-20
Aukštis:
137 mm
Plotis:
180 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Spalva - Baltas - ()
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 180 mm
Aukštis: 137 mm
Diodo tipas: LED SMD
Galia: 50 W
Bendras šviesos srautas: 5500 lm
Šviesos spalva: Šalta
Spalvinė temperatūra: 6500K
Spalvų atkūrimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Galimybė reguliuoti šviesos intensyvumą: Ne
Judėjimo jutiklis: Ne
Spalva: Balta
Korpuso medžiaga: Aliuminis
Dangtelio medžiaga: Grūdintas stiklas
Kabelio ilgis: 15 cm
Laido skersmuo: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Pritaikymas: Vidus, Išorė
Apsaugos klasė: IP66
CERT: CE, RoHS
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva
Patvarumas
Judesio apkaba
Praktiškas sprendimas
Tvirta dėžė
3 metų garantija
Serija
Plotis
180 mm
Aukštis
137 mm
Spalva
Baltas
Forma
Stačiakampis
Montažas
Ant paviršiaus montuojamas
Naudojimas
Moc
Strumień świetlny
5500 lm
Šviesos spalva
Šalta
Temperatura barwowa
6500K
Galimybė pritemdyti
Ne
Judesio jutiklis
Ne
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
E
Energy Class: E, Eprel: 2436144
Napięcie
220-240V
Apsaugos lygis
IP66
EPREL
EPREL informacinė kortelė
Naudojimo instrukcija
Informacija apie saugumą
19,26%
LED SMD LED SMD
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L231-050-65-20
137 mm
180 mm