Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 10W, Šaltas - 6500K, 1100 lm, juodas - L231-010-65-70
search
Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 10W, Šaltas - 6500K, 1100 lm, juodas - L231-010-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 10W, Šaltas - 6500K, 1100 lm, juodas - L231-010-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 10W, Šaltas - 6500K, 1100 lm, juodas - L231-010-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 10W, Šaltas - 6500K, 1100 lm, juodas - L231-010-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 10W, Šaltas - 6500K, 1100 lm, juodas - L231-010-65-70
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L231-010-65-70
Aukštis:
95 mm
Plotis:
103 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Spalva - Juoda - ()
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 103 mm
Aukštis: 95 mm
Diodo tipas: LED SMD
Galia: 10 W
Bendras šviesos srautas: 1100 lm
Šviesos spalva: Šaltas
Spalvinė temperatūra: 6500K
Spalvų atkūrimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Galimybė reguliuoti šviesos intensyvumą: Ne
Judesio jutiklis: Ne
Spalva: Juoda
Korpusas: Aliuminis
Gaubtas: Grūdintas stiklas
Laido ilgis: 15 cm
Laido skerspjūvis: 3x1 mm
Montavimas: Ant paviršiaus
Pritaikymas: Vidinis, Išorinis
Švietimo kampas: 120º
Vertikalus reguliavimas: 180º
Įtampa: 220-240V
Fazinio poslinkio koeficientas: 0,90
Energijos klasė: E
Energijos suvartojimas: 10 kWh/1000 h
Tarnavimo laikas: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos klasė nuo elektros šoko: I
Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva
Plotis
103 mm
Aukštis
95 mm
Spalva
Juoda
Šviesos spalva
Šalta
Temperatura barwowa
6500K
E
Energy Class: E, Eprel: 2437067
Informacija apie saugumą
19,76%
LED SMD LED SMD
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L231-010-65-70
95 mm
103 mm