Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 70W, Neutralus - 4000K, 7700 lm, baltas - L231-070-40-20
search
Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 70W, Neutralus - 4000K, 7700 lm, baltas - L231-070-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 70W, Neutralus - 4000K, 7700 lm, baltas - L231-070-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 70W, Neutralus - 4000K, 7700 lm, baltas - L231-070-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 70W, Neutralus - 4000K, 7700 lm, baltas - L231-070-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 70W, Neutralus - 4000K, 7700 lm, baltas - L231-070-40-20
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva Neutralios šviesos spalva
Indeksas:
L231-070-40-20
Aukštis:
195 mm
Plotis:
221 mm
Moc:
70 W
Temperatura barwowa:
4000K
Spalva - Baltas - ()
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techninės specifikacijos:
Plotis: 221 mm
Aukštis: 195 mm
Diodos tipas: LED SMD
Galia: 70 W
Bendras šviesos srautas: 7700 lm
Šviesos spalva: Neutralus
Spalvinė temperatūra: 4000K
Spalvų atkūrimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Galimybė reguliuoti šviesos ryškumą: Ne
Judesio jutiklis: Ne
Spalva: Balta
Korpuso medžiaga: Aliuminis
Difuzoriaus medžiaga: Grūdintas stiklas
Laido ilgis: 15 cm
Laido skerspjūvis: 3x1 mm
Montavimas: Ant paviršiaus
Panaudojimas: Vidinis, Išorinis
Apšvietimo kampas: 120º
Vertikalus lankstumas: 180º
Įtampa: 220-240V
Fazinės slinkties koeficientas: 0,90
Energijos klasė: E
Energijos suvartojimas: 70 kWh/1000 h
Trukmė: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos klasė: I
Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva
Plotis
221 mm
Aukštis
195 mm
Spalva
Baltas
Moc
70 W
Strumień świetlny
7700 lm
Šviesos spalva
Neutrali
Temperatura barwowa
4000K
E
Energy Class: E, Eprel: 2436005
Informacija apie saugumą
19,92%
LED SMD LED SMD
Indeksas:
L231-070-40-20
195 mm
221 mm
70 W