Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 70W, šaltas - 6500K, 7700 lm, juodas - L231-070-65-70
search
Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 70W, šaltas - 6500K, 7700 lm, juodas - L231-070-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 70W, šaltas - 6500K, 7700 lm, juodas - L231-070-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 70W, šaltas - 6500K, 7700 lm, juodas - L231-070-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 70W, šaltas - 6500K, 7700 lm, juodas - L231-070-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 70W, šaltas - 6500K, 7700 lm, juodas - L231-070-65-70
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L231-070-65-70
Aukštis:
195 mm
Plotis:
221 mm
Moc:
70 W
Temperatura barwowa:
6500K
Spalva - Juoda - ()
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techninė specifikacija:
Plotis: 221 mm
Aukštis: 195 mm
Diodų tipas: LED SMD
Galia: 70 W
Bendras šviesos srautas: 7700 lm
Šviesos spalva: Šalta
Spalvinė temperatūra: 6500K
Spalvų perteikimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Reguliavimas: Ne
Jutiklis: Ne
Spalva: Juoda
Korpuso medžiaga: Aliuminis
Dangaus medžiaga: Grūdintas stiklas
Lanko ilgis: 15 cm
Kabelio skerspjūvis: 3x1 mm
Montavimas: Ant paviršiaus
Naudojimas: Vidinis, Išorinis
Šviesos kampas: 120º
Vertikalus judėjimas: 180º
Įtampa: 220-240V
Galios veiksnys: 0,90
Energijos klasė: E
Energijos suvartojimas: 70 kWh/1000 h
Trukmė: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos klasė nuo elektros smūgio: I
Apsaugos lygis: IP66
Sertifikatai: CE, RoHS
Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva
Plotis
221 mm
Aukštis
195 mm
Spalva
Juoda
Moc
70 W
Strumień świetlny
7700 lm
Šviesos spalva
Šalta
Temperatura barwowa
6500K
E
Energy Class: E, Eprel: 2437182
Informacija apie saugumą
19,92%
LED SMD LED SMD
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L231-070-65-70
195 mm
221 mm
70 W