Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 30W, Šalta - 6500K, 3300 lm, baltas - L231-030-65-20
search
Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 30W, Šalta - 6500K, 3300 lm, baltas - L231-030-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 30W, Šalta - 6500K, 3300 lm, baltas - L231-030-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 30W, Šalta - 6500K, 3300 lm, baltas - L231-030-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 30W, Šalta - 6500K, 3300 lm, baltas - L231-030-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 30W, Šalta - 6500K, 3300 lm, baltas - L231-030-65-20
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L231-030-65-20
Aukštis:
135 mm
Plotis:
142 mm
Moc:
30 W
Temperatura barwowa:
6500K
Spalva - Baltas - ()
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 142 mm
Aukštis: 135 mm
Diodų tipas: LED SMD
Galia: 30 W
Bendras šviesos srautas: 3300 lm
Šviesos spalva: Šalta
Spalvinė temperatūra: 6500K
Spalvų atgavimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Galimybė reguliuoti šviesumą: Ne
Judėjimo jutiklis: Ne
Spalva: Balta
Korpuso medžiaga: Aliuminis
Difuzoriaus medžiaga: Grūdintas stiklas
Kabelio ilgis: 15 cm
Kabelio skersmuo: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Panaudojimas: Vidaus, Išorės
Šviesos kampas: 120º
Reguliuojama šviesos ašis vertikaliai: 180º
Įtampa: 220-240V
Fazinio poslinkio koeficientas: 0,90
Energijos klasė: E
Energetinis suvartojimas: 30 kWh/1000 h
Tarnavimo laikas: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos klasė nuo elektros smūgio: I
Apsaugos laipsnis: IP66
Sertifikatai: CE, RoHS
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva
Patvarumas
Judesio apkaba
Praktiškas sprendimas
Tvirta dėžė
3 metų garantija
Serija
Plotis
142 mm
Aukštis
135 mm
Spalva
Baltas
Forma
Stačiakampis
Montažas
Ant paviršiaus montuojamas
Naudojimas
Moc
30 W
Strumień świetlny
3300 lm
Šviesos spalva
Šalta
Temperatura barwowa
6500K
Galimybė pritemdyti
Ne
Judesio jutiklis
Ne
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
E
Energy Class: E, Eprel: 2436096
Napięcie
220-240V
Apsaugos lygis
IP66
EPREL
EPREL informacinė kortelė
Naudojimo instrukcija
Informacija apie saugumą
19,55%
LED SMD LED SMD
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L231-030-65-20
135 mm
142 mm
30 W