Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 20W, Šalta - 6500K, 2200 lm, juodas - L231-020-65-70
search
Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 20W, Šalta - 6500K, 2200 lm, juodas - L231-020-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 20W, Šalta - 6500K, 2200 lm, juodas - L231-020-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 20W, Šalta - 6500K, 2200 lm, juodas - L231-020-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 20W, Šalta - 6500K, 2200 lm, juodas - L231-020-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 20W, Šalta - 6500K, 2200 lm, juodas - L231-020-65-70
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L231-020-65-70
Aukštis:
105 mm
Plotis:
111 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Spalva - Juoda - ()
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 111 mm
Aukštis: 105 mm
Diodų tipas: LED SMD
Galia: 20 W
Bendras šviesos srautas: 2200 lm
Šviesos spalva: Šalta
Spalvinė temperatūra: 6500K
Spalvų atgavimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Pritemdomas: Ne
Judėsių jutiklis: Ne
Spalva: Juoda
Korpuso medžiaga: Aliuminis
Difuzoriaus medžiaga: Grūdintas stiklas
Kabelio ilgis: 15 cm
Kabelio skerspjūvis: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Panaudojimas: Vidinis, Išorinis
Šviesos kampas: 120º
Reguliavimas vertikaliai: 180º
Įtampa: 220-240V
Galios faktorius: 0,90
Energijos klasė: E
Energijos suvartojimas: 20 kWh/1000 h
Ilgaamžiškumas: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos klasė nuo elektrinio šoko: I
Apsaugos laipsnis: IP66
Sertifikatai: CE, RoHS
Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva
Plotis
111 mm
Aukštis
105 mm
Spalva
Juoda
Šviesos spalva
Šalta
Temperatura barwowa
6500K
E
Energy Class: E, Eprel: 2437074
Informacija apie saugumą
19,8%
LED SMD LED SMD
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L231-020-65-70
105 mm
111 mm