Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 150W, Neutralus - 4000K, 16500 lm, juodas - L231-150-40-70
search
Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 150W, Neutralus - 4000K, 16500 lm, juodas - L231-150-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 150W, Neutralus - 4000K, 16500 lm, juodas - L231-150-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 150W, Neutralus - 4000K, 16500 lm, juodas - L231-150-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 150W, Neutralus - 4000K, 16500 lm, juodas - L231-150-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 150W, Neutralus - 4000K, 16500 lm, juodas - L231-150-40-70
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva Neutralios šviesos spalva
Indeksas:
L231-150-40-70
Aukštis:
237 mm
Plotis:
315 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Spalva - Juoda - ()
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 315 mm
Aukštis: 237 mm
Diodo tipas: LED SMD
Galia: 150 W
Bendras šviesos srautas: 16500 lm
Šviesos spalva: Neutrali
Spalvinė temperatūra: 4000K
Spalvų atgavimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Galimybė reguliuoti ryškumą: Ne
Jutiklis: Ne
Spalva: Juoda
Korpuso medžiaga: Aliuminis
Gaubtas medžiaga: Grūdintas stiklas
Kabelio ilgis: 15 cm
Kabelio skerspjūvis: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Panaudojimas: Vidaus, Lauko
Apšvietimo kampas: 120°
Reguliuojama vertikaliai: 180°
Įtampa: 220-240V
Galios koeficientas: 0,90
Energijos klasė: E
Energijos suvartojimas: 150 kWh/1000 h
Gyvavimo trukmė: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos klasė nuo elektros smūgio: I
Apsaugos lygis: IP66
Sertifikatai: CE, RoHS
Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva
Plotis
315 mm
Aukštis
237 mm
Strumień świetlny
1650 lm
Šviesos spalva
Neutrali
Temperatura barwowa
4000K
E
Energy Class: E, Eprel: 2436270
Informacija apie saugumą
19,69%
LED SMD LED SMD
Indeksas:
L231-150-40-70
237 mm
315 mm