Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 10W, Šaltas - 6500K, 1100 lm, baltas - L231-010-65-20
search
Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 10W, Šaltas - 6500K, 1100 lm, baltas - L231-010-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 10W, Šaltas - 6500K, 1100 lm, baltas - L231-010-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 10W, Šaltas - 6500K, 1100 lm, baltas - L231-010-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 10W, Šaltas - 6500K, 1100 lm, baltas - L231-010-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 10W, Šaltas - 6500K, 1100 lm, baltas - L231-010-65-20
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L231-010-65-20
Aukštis:
95 mm
Plotis:
103 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Spalva - Baltas - ()
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 103 mm
Aukštis: 95 mm
Diodo tipas: LED SMD
Galia: 10 W
Bendras šviesos srautas: 1100 lm
Šviesos spalva: Šaltas
Spalvinė temperatūra: 6500K
Spalvų atgavimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Tamsinimo galimybė: Ne
Judesio jutiklis: Ne
Spalva: Baltas
Korpuso medžiaga: Aliuminis
Dangčio medžiaga: Grūdintas stiklas
Laido ilgis: 15 cm
Laido skersmuo: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Naudojimas: Vidinis, Išorinis
Švietimo kampas: 120°
Judamas įrenginys vertikaliai: 180°
Įtampa: 220-240V
Fazių poslinkio koeficientas: 0,90
Energijos klasė: E
Energijos suvartojimas: 10 kWh/1000 h
Gyvavimo trukmė: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsauga nuo elektros smūgio klasė: I
Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva
Plotis
103 mm
Aukštis
95 mm
Spalva
Baltas
Šviesos spalva
Šalta
Temperatura barwowa
6500K
E
Energy Class: E, Eprel: 2436028
Informacija apie saugumą
19,76%
LED SMD LED SMD
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L231-010-65-20
95 mm
103 mm