Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 100 W, Šaltas - 6500K, 11000 lm, juodas - L231-100-65-70
search
Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 100 W, Šaltas - 6500K, 11000 lm, juodas - L231-100-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 100 W, Šaltas - 6500K, 11000 lm, juodas - L231-100-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 100 W, Šaltas - 6500K, 11000 lm, juodas - L231-100-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 100 W, Šaltas - 6500K, 11000 lm, juodas - L231-100-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 100 W, Šaltas - 6500K, 11000 lm, juodas - L231-100-65-70
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L231-100-65-70
Aukštis:
197 mm
Plotis:
246 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Spalva - Juoda - ()
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 246 mm
Aukštis: 197 mm
Diodo tipas: LED SMD
Galia: 100 W
Bendras šviesos srautas: 11000 lm
Šviesos spalva: Šaltas
Spalvinės temperatūros: 6500K
Spalvų atgavimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Galimybė pritemdyti: Ne
Judesio jutiklis: Ne
Spalva: Juoda
Korpusas: Aliuminis
Skaidrus dangtelis: Grūdintas stiklas
Laido ilgis: 15 cm
Laido skerspjūvis: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Panaudojimas: Vidinis, Lauko
Šviesos kampas: 120º
Vertikali reguliacija: 180º
Įtampa: 220-240V
Fazės poslinkio koeficientas: 0,90
Energijos klasė: E
Energijos suvartojimas: 100 kWh/1000 h
Gyvavimo trukmė: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos nuo elektros smūgio klasė: I
Apsaugos laipsnis: IP66
Sertifikatai: CE, RoHS
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva
Patvarumas
Judesio apkaba
Praktiškas sprendimas
Tvirta dėžė
3 metų garantija
Serija
Plotis
246 mm
Aukštis
197 mm
Spalva
Juoda
Forma
Stačiakampis
Montažas
Ant paviršiaus montuojamas
Naudojimas
Moc
Strumień świetlny
11000 lm
Šviesos spalva
Šalta
Temperatura barwowa
6500K
Galimybė pritemdyti
Ne
Judesio jutiklis
Ne
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
E
Energy Class: E, Eprel: 2437188
Napięcie
220-240V
Apsaugos lygis
IP66
EPREL
EPREL informacinė kortelė
Naudojimo instrukcija
Informacija apie saugumą
19,55%
LED SMD LED SMD
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L231-100-65-70
197 mm
246 mm