Mexen FA-I elektrinis kaitinimo elementas 600 W, juodas - W952-0600-70
search
Mexen FA-I elektrinis kaitinimo elementas 600 W, juodas - W952-0600-70 Mexen FA-I elektrinis kaitinimo elementas 600 W, juodas - W952-0600-70 Mexen FA-I elektrinis kaitinimo elementas 600 W, juodas - W952-0600-70 Mexen FA-I elektrinis kaitinimo elementas 600 W, juodas - W952-0600-70 Mexen FA-I elektrinis kaitinimo elementas 600 W, juodas - W952-0600-70
Šildymo galia: 600 W Šildymo galia: 600 W
Jautrus Jautrus
Komfortas Komfortas
Indeksas:
W952-0600-70
Spalva:
Juoda
Šildymo galia:
600 W
Šildymo galia - 600 W - ()
Spalva - Juoda - ()
Mexen FA-I yra 600 W elektrinis kaitinimo elementas juodos spalvos. Jo bendras ilgis yra 656 mm, o kaitinimo elemento ilgis yra 540 mm. Veikia prie 230V/50 Hz įtampos ir turi 1,5 m ilgio jungiamąjį laidą. Kaitinimo elementas turi G 1/2" sriegį ir apsaugos laipsnį IP44. Įrengtas LED ekranas, tėvų užraktas ir apsauga nuo sauso darbo. Sensitive ir Comfort funkcijos leidžia reguliuoti temperatūrą ir džiovinimo parinktį.
Techniniai duomenys:
Bendras ilgis: 656 mm
Kaitinimo elemento ilgis: 540 mm
Spalva: Juoda
Šilumos galia: 600 W
Darbinė įtampa: 230V/50 Hz
Jungiamasis laidas: 1,5 m
Kaitinimo sriegis: G 1/2"
Apsaugos laipsnis: IP44
LED ekranas rodantis darbo režimą
Papildoma apsauga nuo darbo "sausas"
Kaitinimo funkcijos:
- Sensitive leidžia nustatyti temperatūrą nuo 40°C iki 65°C
- Tėvų užraktas leidžia blokuoti kaitinimo elemento valdiklį
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Šildymo galia: 600 W
Siekiant pasirinkti 600 W elektrinį kaitinimo elementą, svarbu tinkamai jį priderinti prie radiatoriaus našumo, kad patalpų šildymas būtų efektyvus, ergonomiškas ir saugus.
Jautrus
Komfortas
Tėvų kontrolė
Apsauga nuo sausos veiklos
Šilumos komfortas visus metus
Jungimas 230V
Elektrinis kaitinimo elementas tiesioginiam jungimui į 230V lizdą yra labai patogus sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai naudotis be papildomų kabelių ar specialių įrenginių.
Apsaugos laipsnis: IP44
Spiralinio laido ilgis 1,5 m
2 metų garantija
Serija
Šildymo galia
600 W
Spalva
Juoda
Naudojimo instrukcija
Saugumo informacija
19,99%
Jautrus Jautrus
Komfortas Komfortas
Indeksas:
W952-0600-70
600 W
Šildymo galia - 600 W - ()