Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 30W, Neutrali - 4000K, 3300 lm, baltas - L231-030-40-20
search
Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 30W, Neutrali - 4000K, 3300 lm, baltas - L231-030-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 30W, Neutrali - 4000K, 3300 lm, baltas - L231-030-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 30W, Neutrali - 4000K, 3300 lm, baltas - L231-030-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 30W, Neutrali - 4000K, 3300 lm, baltas - L231-030-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 30W, Neutrali - 4000K, 3300 lm, baltas - L231-030-40-20
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva Neutralios šviesos spalva
Indeksas:
L231-030-40-20
Aukštis:
135 mm
Plotis:
142 mm
Moc:
30 W
Temperatura barwowa:
4000K
Spalva - Baltas - ()
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 142 mm
Aukštis: 135 mm
Diodės tipas: LED SMD
Galia: 30 W
Bendras šviesos srautas: 3300 lm
Šviesos spalva: Neutrali
Spalvinė temperatūra: 4000K
Spalvų atkūrimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Galimybė keisti šviesos intensyvumą: Ne
Judesio jutiklis: Ne
Spalva: Baltas
Korpusas: Aliuminis
Gaubtas: Grūdintas stiklas
Kabelio ilgis: 15 cm
Kabelio skerspjūvis: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Naudojimas: Vidaus, Lauko
Apšvietimo kampas: 120°
Vertikaliai reguliuojama atrama: 180°
Įtampa: 220-240V
Galios faktorius: 0,90
Energijos klasė: E
Energijos suvartojimas: 30 kWh/1000 h
Tarnavimo laikas: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos nuo elektros smūgio klasė: I
Apsaugos laipsnis: IP66
Pažymėjimai: CE, RoHS
Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva
Plotis
142 mm
Aukštis
135 mm
Moc
30 W
Strumień świetlny
3300 lm
Šviesos spalva
Neutrali
Temperatura barwowa
4000K
E
Energy Class: E, Eprel: 2434868
Informacija apie saugumą
19,55%
LED SMD LED SMD
Indeksas:
L231-030-40-20
135 mm
142 mm
30 W