Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 20W, Šaltas - 6500K, 2200 lm, baltas - L231-020-65-20
search
Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 20W, Šaltas - 6500K, 2200 lm, baltas - L231-020-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 20W, Šaltas - 6500K, 2200 lm, baltas - L231-020-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 20W, Šaltas - 6500K, 2200 lm, baltas - L231-020-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 20W, Šaltas - 6500K, 2200 lm, baltas - L231-020-65-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 20W, Šaltas - 6500K, 2200 lm, baltas - L231-020-65-20
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L231-020-65-20
Aukštis:
105 mm
Plotis:
111 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Spalva - Baltas - ()
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 111 mm
Aukštis: 105 mm
Diodų tipas: LED SMD
Galia: 20 W
Bendras šviesos srautas: 2200 lm
Šviesos spalva: Šaltas
Spalvinės temperatūros vertė: 6500K
Spalvų atgavos indeksas CRI: Ra ≥ 80
Galimybė pritemdyti: Ne
Judesio jutiklis: Ne
Spalva: Balta
Korpuso medžiaga: Aliuminis
Gaubto medžiaga: Grūdintas stiklas
Laido ilgis: 15 cm
Laido skerspjūvis: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis montavimas
Pritaikymas: Vidinis, Išorinis
Apšvietimo kampas: 120º
Vertikalus reguliavimas: 180º
Įtampa: 220-240V
Fazės poslinkio koeficientas: 0,90
Energijos klasė: E
Energijos suvartojimas: 20 kWh/1000 h
Tarnavimo laikas: 25000 h
Darbo temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos klasė nuo elektros smūgio: I
Apsaugos laipsnis: IP66
Sertifikatai: CE, RoHS
Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva
Plotis
111 mm
Aukštis
105 mm
Strumień świetlny
2200 lm
Šviesos spalva
Šalta
Temperatura barwowa
6500K
E
Energy Class: E, Eprel: 2436071
Informacija apie saugumą
19,8%
LED SMD LED SMD
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L231-020-65-20
105 mm
111 mm