Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 20W, Neutrali - 4000K, 2200 lm, baltas - L231-020-40-20
search
Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 20W, Neutrali - 4000K, 2200 lm, baltas - L231-020-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 20W, Neutrali - 4000K, 2200 lm, baltas - L231-020-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 20W, Neutrali - 4000K, 2200 lm, baltas - L231-020-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 20W, Neutrali - 4000K, 2200 lm, baltas - L231-020-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 20W, Neutrali - 4000K, 2200 lm, baltas - L231-020-40-20
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva Neutralios šviesos spalva
Indeksas:
L231-020-40-20
Aukštis:
105 mm
Plotis:
111 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Spalva - Baltas - ()
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 111 mm
Aukštis: 105 mm
LED diodų tipas: LED SMD
Galia: 20 W
Bendras šviesos srautas: 2200 lm
Šviesos spalva: Neutrali
Spalvos temperatūra: 4000K
Spalvų atkūrimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Galimybė reguliuoti šviesumą: Ne
Judesio detektorius: Ne
Spalva: Balta
Korpuso medžiaga: Aliuminis
Gaubto medžiaga: Grūdintas stiklas
Laido ilgis: 15 cm
Laido skerspjūvis: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Panaudojimas: Vidinis, Išorinis
Apšvietimo kampas: 120º
Vertikalus pasukamumas: 180º
Įtampa: 220-240V
Fazės poslinkio koeficientas: 0,90
Energijos klasė: E
Energijos suvartojimas: 20 kWh/1000 h
Gyvavimo laikas: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos klasė nuo elektros šoko: I
Apsaugos laipsnis: IP66
Certifikatai: CE, RoHS
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva
Patvarumas
Judesio apkaba
Praktiškas sprendimas
Tvirta dėžė
3 metų garantija
Serija
Plotis
111 mm
Aukštis
105 mm
Spalva
Baltas
Forma
Stačiakampis
Montažas
Ant paviršiaus montuojamas
Naudojimas
Moc
Strumień świetlny
2200 lm
Šviesos spalva
Neutrali
Temperatura barwowa
4000K
Galimybė pritemdyti
Ne
Judesio jutiklis
Ne
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
E
Energy Class: E, Eprel: 2434858
Napięcie
220-240V
Apsaugos lygis
IP66
EPREL
EPREL informacinė kortelė
Naudojimo instrukcija
Informacija apie saugumą
19,8%
LED SMD LED SMD
Indeksas:
L231-020-40-20
105 mm
111 mm