Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 50W, Neutralus - 4000K, 5500 lm, baltas - L231-050-40-20
search
Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 50W, Neutralus - 4000K, 5500 lm, baltas - L231-050-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 50W, Neutralus - 4000K, 5500 lm, baltas - L231-050-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 50W, Neutralus - 4000K, 5500 lm, baltas - L231-050-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 50W, Neutralus - 4000K, 5500 lm, baltas - L231-050-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 50W, Neutralus - 4000K, 5500 lm, baltas - L231-050-40-20
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva Neutralios šviesos spalva
Indeksas:
L231-050-40-20
Aukštis:
137 mm
Plotis:
180 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Spalva - Baltas - ()
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 180 mm
Aukštis: 137 mm
LED tipas: LED SMD
Galia: 50 W
Bendras šviesos srautas: 5500 lm
Šviesos spalva: Neutrali
Spalvinė temperatūra: 4000K
Spalvų perteikimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Reguliuojamas apšvietimas: Ne
Judėjimo jutiklis: Ne
Spalva: Balta
Korpuso medžiaga: Aliuminis
Dangos medžiaga: Grūdintas stiklas
Laido ilgis: 15 cm
Laido skerspjūvis: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Panaudojimas: Viduje, Išorėje
Šviesos kampas: 120º
Vertikaliai reguliuojamas laikiklis: 180º
Įtampa: 220-240V
Fazinio poslinkio koeficientas: 0,90
Energijos klasė: E
Energijos suvartojimas: 50 kWh/1000 h
Gyvavimo trukmė: 25000 h
Darbo temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsauga nuo elektros smūgio: I
Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva
Plotis
180 mm
Aukštis
137 mm
Spalva
Baltas
Strumień świetlny
5500 lm
Šviesos spalva
Neutrali
Temperatura barwowa
4000K
E
Energy Class: E, Eprel: 2435998
Informacija apie saugumą
19,26%
LED SMD LED SMD
Indeksas:
L231-050-40-20
137 mm
180 mm