Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 10W, Neutrali - 4000K, 1100 lm, baltas - L231-010-40-20
search
Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 10W, Neutrali - 4000K, 1100 lm, baltas - L231-010-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 10W, Neutrali - 4000K, 1100 lm, baltas - L231-010-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 10W, Neutrali - 4000K, 1100 lm, baltas - L231-010-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 10W, Neutrali - 4000K, 1100 lm, baltas - L231-010-40-20 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 10W, Neutrali - 4000K, 1100 lm, baltas - L231-010-40-20
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva Neutralios šviesos spalva
Indeksas:
L231-010-40-20
Aukštis:
95 mm
Plotis:
103 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Spalva - Baltas - ()
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 103 mm
Aukštis: 95 mm
Diodo tipas: LED SMD
Galia: 10 W
Bendras šviesos srautas: 1100 lm
Šviesos spalva: Neutrali
Spalvinė temperatūra: 4000K
Spalvų atgavimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Galimybė reguliuoti šviesos stiprumą: Ne
Jutiklis: Ne
Spalva: Balta
Korpuso medžiaga: Aliuminis
Gaubto medžiaga: Grūdintas stiklas
Kabelio ilgis: 15 cm
Laido skersmuo: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Paskirtis: Vidinė, Išorinė
Šviesos kampas: 120º
Vertikalus judėjimas: 180º
Įtampa: 220-240V
Galios koeficientas: 0,90
Energijos klasė: E
Energijos sąnaudos: 10 kWh/1000 h
Tarnavimo laikas: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos klasė: I
Apsaugos laipsnis: IP66
Sertifikatai: CE, RoHS
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva
Patvarumas
Judesio apkaba
Praktiškas sprendimas
Tvirta dėžė
3 metų garantija
Serija
Plotis
103 mm
Aukštis
95 mm
Spalva
Baltas
Forma
Stačiakampis
Montažas
Ant paviršiaus montuojamas
Naudojimas
Moc
Strumień świetlny
1100 lm
Šviesos spalva
Neutrali
Temperatura barwowa
4000K
Galimybė pritemdyti
Ne
Judesio jutiklis
Ne
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
E
Energy Class: E, Eprel: 2432503
Napięcie
220-240V
Apsaugos lygis
IP66
EPREL
EPREL informacinė kortelė
Naudojimo instrukcija
Informacija apie saugumą
19,76%
LED SMD LED SMD
Indeksas:
L231-010-40-20
95 mm
103 mm