Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 50W, Šaltas - 6500K, 5500 lm, juodas - L231-050-65-70
search
Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 50W, Šaltas - 6500K, 5500 lm, juodas - L231-050-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 50W, Šaltas - 6500K, 5500 lm, juodas - L231-050-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 50W, Šaltas - 6500K, 5500 lm, juodas - L231-050-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 50W, Šaltas - 6500K, 5500 lm, juodas - L231-050-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 50W, Šaltas - 6500K, 5500 lm, juodas - L231-050-65-70
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L231-050-65-70
Aukštis:
137 mm
Plotis:
180 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Spalva - Juoda - ()
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 180 mm
Aukštis: 137 mm
Diodo tipas: LED SMD
Galia: 50 W
Bendras šviesos srautas: 5500 lm
Šviesos spalva: Šalta
Spalvinė temperatūra: 6500K
Spalvų atkūrimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Reguliuojamas ryškumas: Ne
Judesio jutiklis: Ne
Spalva: Juoda
Korpusas: Aliuminis
Dangtis: Grūdintas stiklas
Laido ilgis: 15 cm
Laido skersmuo: 3x1 mm
Montavimas: Virš paviršiaus
Panaudojimas: Vidinis, Išorinis
Švietimo kampas: 120º
Reguliuojamas vertikaliai: 180º
Įtampa: 220-240V
Fazės poslinkio koeficientas: 0,90
Energijos klasė: E
Energijos suvartojimas: 50 kWh/1000 h
Tarnavimo laikas: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos nuo elektros smūgio klasė: I
Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva
Plotis
180 mm
Aukštis
137 mm
Spalva
Juoda
Strumień świetlny
5500 lm
Šviesos spalva
Šalta
Temperatura barwowa
6500K
E
Energy Class: E, Eprel: 2437177
Informacija apie saugumą
19,26%
LED SMD LED SMD
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L231-050-65-70
137 mm
180 mm