Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 200W, Šaltinis - 6500K, 22000 lm, juodas - L231-200-65-70
search
Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 200W, Šaltinis - 6500K, 22000 lm, juodas - L231-200-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 200W, Šaltinis - 6500K, 22000 lm, juodas - L231-200-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 200W, Šaltinis - 6500K, 22000 lm, juodas - L231-200-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 200W, Šaltinis - 6500K, 22000 lm, juodas - L231-200-65-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 200W, Šaltinis - 6500K, 22000 lm, juodas - L231-200-65-70
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L231-200-65-70
Aukštis:
320 mm
Plotis:
348 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Spalva - Juoda - ()
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 348 mm
Aukštis: 320 mm
Diodelės tipas: LED SMD
Galia: 200 W
Bendras šviesos srautas: 22000 lm
Šviesos spalva: Šaltinis
Spalvinės temperatūros: 6500K
Spalvų atgavimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Galimybė pritemdyti: Ne
Judėsių jutiklis: Ne
Spalva: Juoda
Korpusas medžiaga: Aliuminis
Lęšio medžiaga: Grūdintas stiklas
Kabelio ilgis: 15 cm
Kabelio skersmuo: 3x1 mm
Montavimas: Ant paviršiaus
Pritaikymas: Vidinis, Išorinis
Šviesos kampas: 120º
Vertikalios padėties apšvietimas: 180º
Įtampa: 220-240V
Galios faktorius: 0,90
Energijos klasė: E
Energijos suvartojimas: 200 kWh/1000 h
Tarnavimas: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos nuo elektros smūgio klasė: I
Kontaktų apsaugos laipsnis: IP66
Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva
Plotis
348 mm
Aukštis
320 mm
Strumień świetlny
22000 lm
Šviesos spalva
Šalta
Temperatura barwowa
6500K
Klasa energetyczna
E
Energy Class: E, Eprel: 2437223
Informacija apie saugumą
19,91%
LED SMD LED SMD
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L231-200-65-70
320 mm
348 mm