Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 200W, Neutralus - 4000K, 22000 lm, juodas - L231-200-40-70
search
Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 200W, Neutralus - 4000K, 22000 lm, juodas - L231-200-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 200W, Neutralus - 4000K, 22000 lm, juodas - L231-200-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 200W, Neutralus - 4000K, 22000 lm, juodas - L231-200-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 200W, Neutralus - 4000K, 22000 lm, juodas - L231-200-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 200W, Neutralus - 4000K, 22000 lm, juodas - L231-200-40-70
Indeksas:
L231-200-40-70
Aukštis:
320 mm
Plotis:
348 mm
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 348 mm
Aukštis: 320 mm
Diodų tipas: LED SMD
Galia: 200 W
Bendras šviesos srautas: 22000 lm
Šviesos spalva: Neutrali
Spalvinės temperatūros: 4000K
Spalvų perdavimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Galimybė pritemdyti: Ne
Judėjimo jutiklis: Ne
Spalva: Juoda
Korpuso medžiaga: Aliuminis
Gaubto medžiaga: Grūdintas stiklas
Kabelio ilgis: 15 cm
Kabelio skerspjūvis: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Panaudojimas: Vidinis, Išorinis
Apšvietimo kampas: 120°
Vertikalus reguliavimas: 180°
Įtampa: 220-240V
Fazės poslinkio koeficientas: 0,90
Energijos klasė: E
Energijos sąnaudos: 200 kWh/1000 h
Tarnavimo trukmė: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos klasė nuo elektros smūgio: I
Apsaugos laipsnis: IP66
Plotis
348 mm
Aukštis
320 mm
Strumień świetlny
22000 lm
Klasa energetyczna
E
Energy Class: E, Eprel: 2437063
Informacija apie saugumą
19,91%
Indeksas:
L231-200-40-70
320 mm
348 mm