Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 100W, Neutralus - 4000K, 11000 lm, juodas - L231-100-40-70
search
Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 100W, Neutralus - 4000K, 11000 lm, juodas - L231-100-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 100W, Neutralus - 4000K, 11000 lm, juodas - L231-100-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 100W, Neutralus - 4000K, 11000 lm, juodas - L231-100-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 100W, Neutralus - 4000K, 11000 lm, juodas - L231-100-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 100W, Neutralus - 4000K, 11000 lm, juodas - L231-100-40-70
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva Neutralios šviesos spalva
Indeksas:
L231-100-40-70
Aukštis:
197 mm
Plotis:
246 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Spalva - Juoda - ()
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 246 mm
Aukštis: 197 mm
Vis tipas: LED SMD
Galia: 100 W
Bendras šviesos srautas: 11000 lm
Šviesos spalva: Neutrali
Spalvinė temperatūra: 4000K
Spalvos atkūrimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Šviesos srautą galima reguliuoti: Ne
Jutiklis: Ne
Spalva: Juoda
Korpusas: Aliuminis
Difuzorius: Grūdėtas stiklas
Kabelio ilgis: 15 cm
Kabelio skersmuo: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Naudojimas: Vidinis, Išorinis
Apskaitos kampas: 120º
Vertikalus judesys: 180º
Įtampa: 220-240V
Fazinis poslinkis: 0,90
Energijos klasė: E
Energijos suvartojimas: 100 kWh/1000 h
Gyvavimo laikas: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos klasė: I
IP klasė: IP66
Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva
Plotis
246 mm
Aukštis
197 mm
Spalva
Juoda
Šviesos spalva
Neutrali
Temperatura barwowa
4000K
E
Energy Class: E, Eprel: 2436236
Informacija apie saugumą
19,55%
LED SMD LED SMD
Indeksas:
L231-100-40-70
197 mm
246 mm