Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 70W, Neutralus - 4000K, 7700 lm, juodas - L231-070-40-70
search
Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 70W, Neutralus - 4000K, 7700 lm, juodas - L231-070-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 70W, Neutralus - 4000K, 7700 lm, juodas - L231-070-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 70W, Neutralus - 4000K, 7700 lm, juodas - L231-070-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 70W, Neutralus - 4000K, 7700 lm, juodas - L231-070-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 70W, Neutralus - 4000K, 7700 lm, juodas - L231-070-40-70
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva Neutralios šviesos spalva
Indeksas:
L231-070-40-70
Aukštis:
195 mm
Plotis:
221 mm
Moc:
70 W
Temperatura barwowa:
4000K
Spalva - Juoda - ()
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 221 mm
Aukštis: 195 mm
Diodų tipas: LED SMD
Galia: 70 W
Bendras šviesos srautas: 7700 lm
Šviesos spalva: Neutrali
Spalvinė temperatūra: 4000K
Spalvų perteikimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Tamsinimo galimybė: Ne
Judesio jutiklis: Ne
Spalva: Juoda
Korpuso medžiaga: Aliuminis
Difuzoriaus medžiaga: Grūdintas stiklas
Laido ilgis: 15 cm
Laido skersmuo: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Paskirtis: Vidaus, Lauko
Švietimo kampas: 120º
Vertikali reguliacija: 180º
Įtampa: 220-240V
Fazių poslinkio koeficientas: 0,90
Energijos klasė: E
Energijos sunaudojimas: 70 kWh/1000 h
Gyvavimo trukmė: 25000 h
Darbinės temperatūros: -20°C iki +40°C
Apsaugos nuo elektros smūgio klasė: I
Apsaugos lygis: IP66
Sertifikatai: CE, RoHS
Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva
Plotis
221 mm
Aukštis
195 mm
Spalva
Juoda
Moc
70 W
Strumień świetlny
7700 lm
Šviesos spalva
Neutrali
Temperatura barwowa
4000K
E
Energy Class: E, Eprel: 2436236
Informacija apie saugumą
19,92%
LED SMD LED SMD
Indeksas:
L231-070-40-70
195 mm
221 mm
70 W