Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 30W, Neutrali - 4000K, 3300 lm, juodas - L231-030-40-70
search
Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 30W, Neutrali - 4000K, 3300 lm, juodas - L231-030-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 30W, Neutrali - 4000K, 3300 lm, juodas - L231-030-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 30W, Neutrali - 4000K, 3300 lm, juodas - L231-030-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 30W, Neutrali - 4000K, 3300 lm, juodas - L231-030-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 30W, Neutrali - 4000K, 3300 lm, juodas - L231-030-40-70
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva Neutralios šviesos spalva
Indeksas:
L231-030-40-70
Aukštis:
135 mm
Plotis:
142 mm
Moc:
30 W
Temperatura barwowa:
4000K
Spalva - Juoda - ()
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 142 mm
Aukštis: 135 mm
Diodo tipas: LED SMD
Galia: 30 W
Bendras šviesos srautas: 3300 lm
Šviesos spalva: Neutrali
Spalvinė temperatūra: 4000K
Spalvų atkūrimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Galimybė pritemdyti: Ne
Judesio jutiklis: Ne
Spalva: Juoda
Korpuso medžiaga: Aliuminis
Skydelio medžiaga: Grūdintas stiklas
Laido ilgis: 15 cm
Laido skersmuo: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Paskirtis: Vidinis, Išorinis
Apšvietimo kampas: 120º
Vertikalus reguliavimas: 180º
Įtampa: 220-240V
Galios faktorius: 0,90
Energijos klasė: E
Energijos suvartojimas: 30 kWh/1000 h
Tarnavimo laikas: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos klasė nuo elektros smūgio: I
Apsaugos laipsnis: IP66
Sertifikatai: CE, RoHS
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva
Patvarumas
Judesio apkaba
Praktiškas sprendimas
Tvirta dėžė
3 metų garantija
Serija
Plotis
142 mm
Aukštis
135 mm
Spalva
Juoda
Forma
Stačiakampis
Montažas
Ant paviršiaus montuojamas
Naudojimas
Moc
30 W
Strumień świetlny
3300 lm
Šviesos spalva
Neutrali
Temperatura barwowa
4000K
Galimybė pritemdyti
Ne
Judesio jutiklis
Ne
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
E
Energy Class: E, Eprel: 2436224
Napięcie
220-240V
Apsaugos lygis
IP66
EPREL
EPREL informacinė kortelė
Naudojimo instrukcija
Informacija apie saugumą
19,55%
LED SMD LED SMD
Indeksas:
L231-030-40-70
135 mm
142 mm
30 W