Mexen Luxpro+ LED šviestuvas, 20W, Neutralus - 4000K, 2200 lm, juodas - L231-020-40-70
search
Mexen Luxpro+ LED šviestuvas, 20W, Neutralus - 4000K, 2200 lm, juodas - L231-020-40-70 Mexen Luxpro+ LED šviestuvas, 20W, Neutralus - 4000K, 2200 lm, juodas - L231-020-40-70 Mexen Luxpro+ LED šviestuvas, 20W, Neutralus - 4000K, 2200 lm, juodas - L231-020-40-70 Mexen Luxpro+ LED šviestuvas, 20W, Neutralus - 4000K, 2200 lm, juodas - L231-020-40-70 Mexen Luxpro+ LED šviestuvas, 20W, Neutralus - 4000K, 2200 lm, juodas - L231-020-40-70
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva Neutralios šviesos spalva
Indeksas:
L231-020-40-70
Aukštis:
105 mm
Plotis:
111 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Spalva - Juoda - ()
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techninė informacija:
Plotis: 111 mm
Aukštis: 105 mm
Diodo tipas: LED SMD
Galia: 20 W
Bendras šviesos srautas: 2200 lm
Šviesos spalva: Neutralus
Spalvos temperatūra: 4000K
Spalvų atgavimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Reguliuojamas ryškumas: Ne
Judesio jutiklis: Ne
Spalva: Juoda
Korpusas: Aliuminis
Difuzorius: Grūdintas stiklas
Laido ilgis: 15 cm
Laido skerspjūvis: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Naudojimas: Vidinis, Išorinis
Apšvietimo kampas: 120°
Vertikalus sukimosi kampas: 180°
Įtampa: 220-240V
Galios faktoriaus koeficientas: 0,90
Energijos klasė: E
Energijos suvartojimas: 20 kWh/1000 h
Gyvavimo trukmė: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos nuo elektros smūgio klasė: I
Apsaugos laipsnis: IP66
Sertifikatai: CE, RoHS
Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva
Plotis
111 mm
Aukštis
105 mm
Spalva
Juoda
Šviesos spalva
Neutrali
Temperatura barwowa
4000K
E
Energy Class: E, Eprel: 2436221
Informacija apie saugumą
19,8%
LED SMD LED SMD
Indeksas:
L231-020-40-70
105 mm
111 mm