Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 50W, Neutralus - 4000K, 5500 lm, juodas - L231-050-40-70
search
Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 50W, Neutralus - 4000K, 5500 lm, juodas - L231-050-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 50W, Neutralus - 4000K, 5500 lm, juodas - L231-050-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 50W, Neutralus - 4000K, 5500 lm, juodas - L231-050-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 50W, Neutralus - 4000K, 5500 lm, juodas - L231-050-40-70 Mexen Luxpro+ LED prožektorius, 50W, Neutralus - 4000K, 5500 lm, juodas - L231-050-40-70
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva Neutralios šviesos spalva
Indeksas:
L231-050-40-70
Aukštis:
137 mm
Plotis:
180 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Spalva - Juoda - ()
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 180 mm
Aukštis: 137 mm
Diodo tipas: LED SMD
Galia: 50 W
Bendras šviesos srautas: 5500 lm
Šviesos spalva: Neutrali
Spalvinė temperatūra: 4000K
Spalvų atgavos indeksas CRI: Ra ≥ 80
Šviesos reguliavimas: Ne
Judėjimo jutiklis: Ne
Spalva: Juoda
Korpuso medžiaga: Aliuminis
Gaubto medžiaga: Grūdintas stiklas
Laido ilgis: 15 cm
Laido skersmuo: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Naudojimas: Vidinis, Išorinis
Švytėjimo kampas: 120º
Jungties kampas vertikalioje plane: 180º
Įtampa: 220-240V
Fazės poslinkio koeficientas: 0,90
Energijos klasė: E
Energijos suvartojimas: 50 kWh/1000 h
Tarnavimo laikas: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos nuo elektros smūgio klasė: I
Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva
Plotis
180 mm
Aukštis
137 mm
Spalva
Juoda
Strumień świetlny
5500 lm
Šviesos spalva
Neutrali
Temperatura barwowa
4000K
E
Energy Class: E, Eprel: 2436230
Informacija apie saugumą
19,26%
LED SMD LED SMD
Indeksas:
L231-050-40-70
137 mm
180 mm