Mexen Luxpro LED prožektorius, 150W, Šaltas - 6500K, 13500 lm, juodas - L230-150-65-70
search
Mexen Luxpro LED prožektorius, 150W, Šaltas - 6500K, 13500 lm, juodas - L230-150-65-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 150W, Šaltas - 6500K, 13500 lm, juodas - L230-150-65-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 150W, Šaltas - 6500K, 13500 lm, juodas - L230-150-65-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 150W, Šaltas - 6500K, 13500 lm, juodas - L230-150-65-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 150W, Šaltas - 6500K, 13500 lm, juodas - L230-150-65-70
Indeksas:
L230-150-65-70
Aukštis:
237 mm
Plotis:
315 mm
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 315 mm
Aukštis: 237 mm
Diodų tipas: LED SMD
Galingumas: 150 W
Bendras šviesos srautas: 13500 lm
Šviesos spalva: Šaltas
Spalvinė temperatūra: 6500K
Spalvų atkūrimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Pritaikymas reguliavimui: Ne
Judesio jutiklis: Ne
Spalva: Juoda
Korpuso medžiaga: Aliuminis
Dangos medžiaga: Grūdintas stiklas
Laido ilgis: 15 cm
Laido skersmuo: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Paskirtis: Vidinis, Išorinis
Apšvietimo kampas: 120º
Judėjimas vertikaliai: 180º
Įtampa: 220-240V
Galios koeficientas: 0,90
Energijos klasė: F
Energijos sąnaudos: 150 kWh/1000 h
Gyvavimo laikas: 25000 h
Darbo temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos klasė nuo elektros smūgio: I
Plotis
315 mm
Aukštis
237 mm
Strumień świetlny
13500 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2438418
Informacija apie saugumą
19,75%
Indeksas:
L230-150-65-70
237 mm
315 mm