Mexen Luxpro LED prožektorius, 150W, Neutrali - 4000K, 13500 lm, juodas - L230-150-40-70
search
Mexen Luxpro LED prožektorius, 150W, Neutrali - 4000K, 13500 lm, juodas - L230-150-40-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 150W, Neutrali - 4000K, 13500 lm, juodas - L230-150-40-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 150W, Neutrali - 4000K, 13500 lm, juodas - L230-150-40-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 150W, Neutrali - 4000K, 13500 lm, juodas - L230-150-40-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 150W, Neutrali - 4000K, 13500 lm, juodas - L230-150-40-70
Indeksas:
L230-150-40-70
Aukštis:
237 mm
Plotis:
315 mm
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 315 mm
Aukštis: 237 mm
LED tipas: LED SMD
Galia: 150 W
Bendras šviesos srautas: 13500 lm
Šviesos spalva: Neutrali
Spalvų temperatūra: 4000K
Spalvų atgaminimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Šviesos reguliavimas: Ne
Jutiklis judesiams: Ne
Spalva: Juoda
Korpuso medžiaga: Aliuminis
Dėklo medžiaga: Grūdintas stiklas
Kabelio ilgis: 15 cm
Kabelio skerspjūvis: 3x1 mm
Montavimas: Ant paviršiaus
Naudojimas: Vidaus, Lauko
Spindulio kampas: 120°
Reguliuojama rėmo padėtis vertikaliai: 180°
Įtampa: 220-240V
Galios koeficientas: 0,90
Energijos klasė: F
Energijos suvartojimas: 150 kWh/1000 h
Ilgaamžiškumas: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos nuo elektros smūgio klasė: I
Apsaugos klasė: IP66
Plotis
315 mm
Aukštis
237 mm
Strumień świetlny
13500 lm
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2438133
Informacija apie saugumą
19,75%
Indeksas:
L230-150-40-70
237 mm
315 mm