Mexen Luxpro LED prožektorius, 10W, Šaltas - 6500K, 900 lm, juodas - L230-010-65-70
search
Mexen Luxpro LED prožektorius, 10W, Šaltas - 6500K, 900 lm, juodas - L230-010-65-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 10W, Šaltas - 6500K, 900 lm, juodas - L230-010-65-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 10W, Šaltas - 6500K, 900 lm, juodas - L230-010-65-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 10W, Šaltas - 6500K, 900 lm, juodas - L230-010-65-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 10W, Šaltas - 6500K, 900 lm, juodas - L230-010-65-70
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L230-010-65-70
Aukštis:
95 mm
Plotis:
103 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 103 mm
Aukštis: 95 mm
Diodo tipas: LED SMD
Galia: 10 W
Bendras šviesos srautas: 900 lm
Šviesos spalva: Šalta
Spalvinė temperatūra: 6500K
Spalvų perdavimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Šviesos reguliavimas: Ne
Gaubto medžiaga: Grūdintas stiklas
Laido ilgis: 15 cm
Laido skerspjūvis: 3x1 mm
Montavimas: Ant paviršiaus
Panaudojimas: Viduje, Lauke
Šviesos kampas: 120º
Vertikali reguliuojama montavimas: 180º
Įtampa: 220-240V
Fazės poslinkio koeficientas: 0,90
Energijos klasė: F
Energijos suvartojimas: 10 kWh/1000 h
Tarnavimo laikas: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos klasė nuo elektros smūgių: I
Apsaugos laipsnis: IP66
Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva
Plotis
103 mm
Aukštis
95 mm
Moc
Strumień świetlny
900 lm
Šviesos spalva
Šalta
Temperatura barwowa
6500K
F
Energy Class: F, Eprel: 2438196
Informacija apie saugumą
19,68%
LED SMD LED SMD
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L230-010-65-70
95 mm
103 mm