Mexen Luxpro LED prožektorius, 30W, Neutrali - 4000K, 2700 lm, juodas - L230-030-40-70
search
Mexen Luxpro LED prožektorius, 30W, Neutrali - 4000K, 2700 lm, juodas - L230-030-40-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 30W, Neutrali - 4000K, 2700 lm, juodas - L230-030-40-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 30W, Neutrali - 4000K, 2700 lm, juodas - L230-030-40-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 30W, Neutrali - 4000K, 2700 lm, juodas - L230-030-40-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 30W, Neutrali - 4000K, 2700 lm, juodas - L230-030-40-70
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva Neutralios šviesos spalva
Indeksas:
L230-030-40-70
Aukštis:
135 mm
Plotis:
142 mm
Moc:
30 W
Temperatura barwowa:
4000K
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 142 mm
Aukštis: 135 mm
Diodo tipas: LED SMD
Galia: 30 W
Bendras šviesos srautas: 2700 lm
Šviesos spalva: Neutrali
Spalvinės temperatūros: 4000K
Spalvų atkūrimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Sumažinamoji galia: Ne
Korpuso medžiaga: Aliuminis
Stiklo medžiaga: Grūdintas stiklas
Kabelio ilgis: 15 cm
Kabelio skerspjūvis: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Paskirtis: Vidinis, Išorinis
Apšvietimo kampas: 120°
Horizontali judinama šviestuvous: 180°
Įtampa: 220-240V
Fazės poslinkio koeficientas: 0,90
Energijos efektyvumo klasė: F
Energijos suvartojimas: 30 kWh/1000 h
Tarnavimo trukmė: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos nuo elektros smūgio klasė: I
Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva
Plotis
142 mm
Aukštis
135 mm
Moc
30 W
Strumień świetlny
2700 lm
Šviesos spalva
Neutrali
Temperatura barwowa
4000K
F
Energy Class: F, Eprel: 2438080
Informacija apie saugumą
19,8%
LED SMD LED SMD
Indeksas:
L230-030-40-70
135 mm
142 mm
30 W