Mexen Luxpro LED prožektorius, 20W, Neutralus - 4000K, 1800 lm, juodas - L230-020-40-70
search
Mexen Luxpro LED prožektorius, 20W, Neutralus - 4000K, 1800 lm, juodas - L230-020-40-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 20W, Neutralus - 4000K, 1800 lm, juodas - L230-020-40-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 20W, Neutralus - 4000K, 1800 lm, juodas - L230-020-40-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 20W, Neutralus - 4000K, 1800 lm, juodas - L230-020-40-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 20W, Neutralus - 4000K, 1800 lm, juodas - L230-020-40-70
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva Neutralios šviesos spalva
Indeksas:
L230-020-40-70
Aukštis:
105 mm
Plotis:
111 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 111 mm
Aukštis: 105 mm
LED diodų tipas: SMD
Galia: 20 W
Bendras šviesos srautas: 1800 lm
Šviesos spalva: Neutrali
Spalvinė temperatūra: 4000K
Spalvų atkūrimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Pritemdymo galimybė: Ne
Gaubto medžiaga: Grūdintas stiklas
Kabelio ilgis: 15 cm
Kabelio skersmuo: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Panaudojimas: Vidinis, Išorinis
Šviesos kampas: 120º
Vertikali judanti rėmelė: 180º
Įtampa: 220-240V
Galios faktorius: 0,90
Energijos klasė: F
Energijos suvartojimas: 20 kWh/1000 h
Tarnavimo laikas: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos nuo elektros smūgio klasė: I
Apsaugos lygis: IP66
Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva
Plotis
111 mm
Aukštis
105 mm
Moc
Strumień świetlny
1800 lm
Šviesos spalva
Neutrali
Temperatura barwowa
4000K
F
Energy Class: F, Eprel: 2437460
Informacija apie saugumą
19,19%
LED SMD LED SMD
Indeksas:
L230-020-40-70
105 mm
111 mm