Mexen Luxpro LED prožektorius, 20W, Šaltas - 6500K, 1800 lm, juodas - L230-020-65-70
search
Mexen Luxpro LED prožektorius, 20W, Šaltas - 6500K, 1800 lm, juodas - L230-020-65-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 20W, Šaltas - 6500K, 1800 lm, juodas - L230-020-65-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 20W, Šaltas - 6500K, 1800 lm, juodas - L230-020-65-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 20W, Šaltas - 6500K, 1800 lm, juodas - L230-020-65-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 20W, Šaltas - 6500K, 1800 lm, juodas - L230-020-65-70
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L230-020-65-70
Aukštis:
105 mm
Plotis:
111 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 111 mm
Aukštis: 105 mm
Šviesos diodo tipas: LED SMD
Galia: 20 W
Bendras šviesos srautas: 1800 lm
Šviesos spalva: Šaltas
Spalvinė temperatūra: 6500K
Spalvų atgavimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Silpninimo galimybė: Ne
Jutiklis judesiui: Ne
Spalva: Juoda
Korpuso medžiaga: Aliuminis
Stiklo medžiaga: Grūdintas stiklas
Laido ilgis: 15 cm
Laido skerspjūvis: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Panaudojimas: Vidaus, Lauko
Apšvietimo kampas: 120º
Vertikaliai judanti šviestuvo galvutė: 180º
Įtampa: 220-240V
Galios faktorius: 0,90
Energijos klasė: F
Energijos sąnaudos: 20 kWh/1000 h
Tarnavimo laikas: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos klasė nuo elektros smūgio: I
Apsaugos laipsnis: IP66
Sertifikatai: CE, RoHS
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva
Patvarumas
Judesio apkaba
Praktiškas sprendimas
Tvirta dėžė
3 metų garantija
Serija
Plotis
111 mm
Aukštis
105 mm
Spalva
Juoda
Forma
Stačiakampis
Montažas
Ant paviršiaus montuojamas
Naudojimas
Moc
Strumień świetlny
1800 lm
Šviesos spalva
Šalta
Temperatura barwowa
6500K
Galimybė pritemdyti
Ne
Judesio jutiklis
Ne
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2438205
Napięcie
220-240V
Apsaugos lygis
IP66
EPREL
EPREL informacinė kortelė
Naudojimo instrukcija
Informacija apie saugumą
19,19%
LED SMD LED SMD
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L230-020-65-70
105 mm
111 mm