Mexen Luxpro LED prožektorius, 200W, Šalta - 6500K, 18000 lm, juodas - L230-200-65-70
search
Mexen Luxpro LED prožektorius, 200W, Šalta - 6500K, 18000 lm, juodas - L230-200-65-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 200W, Šalta - 6500K, 18000 lm, juodas - L230-200-65-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 200W, Šalta - 6500K, 18000 lm, juodas - L230-200-65-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 200W, Šalta - 6500K, 18000 lm, juodas - L230-200-65-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 200W, Šalta - 6500K, 18000 lm, juodas - L230-200-65-70
Indeksas:
L230-200-65-70
Aukštis:
320 mm
Plotis:
348 mm
Moc:
200 W
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 348 mm
Aukštis: 320 mm
Diodo tipas: LED SMD
Galia: 200 W
Bendras šviesos srautas: 18000 lm
Šviesos spalva: Šalta
Spalvinė temperatūra: 6500K
Spalvų atgavimo rodiklis CRI: Ra ≥ 80
Galimybė reguliuoti ryškumą: Ne
Judesio jutiklis: Ne
Spalva: Juoda
Korpuso medžiaga: Aliuminis
Dangčio medžiaga: Grūdintas stiklas
Kabelio ilgis: 15 cm
Kabelio skerspjūvis: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Pritaikymas: Vidaus, Lauko
Apšvietimo kampas: 120°
Vertikaliai reguliuojamas laikiklis: 180°
Įtampa: 220-240V
Fazinio poslinkio koeficientas: 0,90
Energijos klasė: F
Energijos suvartojimas: 200 kWh/1000 h
Tarnavimo laikas: 25000 h
Darbo temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos nuo elektros šoko klasė: I
Plotis
348 mm
Aukštis
320 mm
Moc
200 W
Strumień świetlny
18000 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2438422
Informacija apie saugumą
19,81%
Indeksas:
L230-200-65-70
320 mm
348 mm
200 W