Mexen Luxpro LED prožektorius, 70W, Neutralus - 4000K, 6300 lm, juodas - L230-070-40-70
search
Mexen Luxpro LED prožektorius, 70W, Neutralus - 4000K, 6300 lm, juodas - L230-070-40-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 70W, Neutralus - 4000K, 6300 lm, juodas - L230-070-40-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 70W, Neutralus - 4000K, 6300 lm, juodas - L230-070-40-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 70W, Neutralus - 4000K, 6300 lm, juodas - L230-070-40-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 70W, Neutralus - 4000K, 6300 lm, juodas - L230-070-40-70
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva Neutralios šviesos spalva
Indeksas:
L230-070-40-70
Aukštis:
195 mm
Plotis:
221 mm
Moc:
70 W
Temperatura barwowa:
4000K
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 221 mm
Aukštis: 195 mm
Diodo tipas: LED SMD
Galia: 70 W
Bendras šviesos srautas: 6300 lm
Šviesos spalva: Neutrali
Spalvos temperatūra: 4000K
Spalvų atgavos rodiklis CRI: Ra ≥ 80
Šviesos reguliavimas: Ne
Judėjimo jutiklis: Ne
Spalva: Juoda
Korpusas: Aliuminis
Dangtis: Grūdintas stiklas
Laido ilgis: 15 cm
Laido skerspjūvis: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Panaudojimas: Vidaus, Išorės
Apšvietimo kampas: 120º
Vertikalus judantysis šviestuvas: 180º
Įtampa: 220-240V
Galios faktoriaus koeficientas: 0,90
Energijos klasė: F
Energijos suvartojimas: 70 kWh/1000 h
Eksploatavimo laikas: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos nuo elektros smūgio klasė: I
Apsaugos laipsnis: IP66
Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva
Plotis
221 mm
Aukštis
195 mm
Moc
70 W
Strumień świetlny
6300 lm
Šviesos spalva
Neutrali
Temperatura barwowa
4000K
F
Energy Class: F, Eprel: 2438109
Informacija apie saugumą
19,92%
LED SMD LED SMD
Indeksas:
L230-070-40-70
195 mm
221 mm
70 W