Mexen Luxpro LED prožektorius, 50W, Neutralus - 4000K, 4500 lm, juodas - L230-050-40-70
search
Mexen Luxpro LED prožektorius, 50W, Neutralus - 4000K, 4500 lm, juodas - L230-050-40-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 50W, Neutralus - 4000K, 4500 lm, juodas - L230-050-40-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 50W, Neutralus - 4000K, 4500 lm, juodas - L230-050-40-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 50W, Neutralus - 4000K, 4500 lm, juodas - L230-050-40-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 50W, Neutralus - 4000K, 4500 lm, juodas - L230-050-40-70
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva Neutralios šviesos spalva
Indeksas:
L230-050-40-70
Aukštis:
137 mm
Plotis:
180 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 180 mm
Aukštis: 137 mm
Diodų tipas: LED SMD
Galia: 50 W
Bendras šviesos srautas: 4500 lm
Šviesos spalva: Neutrali
Spalvinė temperatūra: 4000K
Spalvų atgavimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Šviesos srauto reguliavimas: Ne
Korpuso medžiaga: Aliuminis
Difuzoriaus medžiaga: Grūdintas stiklas
Laido ilgis: 15 cm
Laido skerspjūvis: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Paskirtis: Vidinis, Išorinis
Apšvietimo kampas: 120º
Vertikalus šviestuvo pasukimas: 180º
Įtampa: 220-240V
Fazinio poslinkio koeficientas: 0,90
Energijos klasė: F
Energijos suvartojimas: 50 kWh/1000 h
Tarnavimo laikas: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos klasė nuo elektros smūgio: I
Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva
Plotis
180 mm
Aukštis
137 mm
Strumień świetlny
4500 lm
Šviesos spalva
Neutrali
Temperatura barwowa
4000K
F
Energy Class: F, Eprel: 2438087
Informacija apie saugumą
19,05%
LED SMD LED SMD
Indeksas:
L230-050-40-70
137 mm
180 mm