Mexen Luxpro LED prožektorius, 100W, Neutrali - 4000K, 9000 lm, juoda - L230-100-40-70
search
Mexen Luxpro LED prožektorius, 100W, Neutrali - 4000K, 9000 lm, juoda - L230-100-40-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 100W, Neutrali - 4000K, 9000 lm, juoda - L230-100-40-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 100W, Neutrali - 4000K, 9000 lm, juoda - L230-100-40-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 100W, Neutrali - 4000K, 9000 lm, juoda - L230-100-40-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 100W, Neutrali - 4000K, 9000 lm, juoda - L230-100-40-70
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva Neutralios šviesos spalva
Indeksas:
L230-100-40-70
Aukštis:
197 mm
Plotis:
246 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 246 mm
Aukštis: 197 mm
Diode tipas: LED SMD
Galia: 100 W
Bendras šviesos srautas: 9000 lm
Šviesos spalva: Neutrali
Spalvinė temperatūra: 4000K
Spalvų atgavimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Galimybė pritemdyti: Ne
Judesio jutiklis: Ne
Spalva: Juoda
Korpuso medžiaga: Aliuminis
Gaubto medžiaga: Grūdintas stiklas
Kabelio ilgis: 15 cm
Kabelio skerspjūvis: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Naudojimas: Vidinis, Išorinis
Apšvietimo kampas: 120°
Vertikali judanti lempa: 180°
Įtampa: 220-240V
Maitinimo faktoriaus koeficientas: 0,90
Energijos klasė: F
Energijos suvartojimas: 100 kWh/1000 h
Tarnavimo laikas: 25000 h
Darbo temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos klasė nuo elektros smūgio: I
Apsaugos laipsnis: IP66
Sertifikatai: CE, RoHS
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms
Neutralios šviesos spalva
Patvarumas
Judesio apkaba
Praktiškas sprendimas
Tvirta dėžė
3 metų garantija
Serija
Plotis
246 mm
Aukštis
197 mm
Spalva
Juoda
Forma
Stačiakampis
Montažas
Ant paviršiaus montuojamas
Naudojimas
Moc
Strumień świetlny
9000 lm
Šviesos spalva
Neutrali
Temperatura barwowa
4000K
Galimybė pritemdyti
Ne
Judesio jutiklis
Ne
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2438129
Napięcie
220-240V
Apsaugos lygis
IP66
EPREL
EPREL informacinė kortelė
Naudojimo instrukcija
Informacija apie saugumą
19,77%
LED SMD LED SMD
Indeksas:
L230-100-40-70
197 mm
246 mm