Mexen Luxpro LED prožektorius, 200W, Neutrali - 4000K, 18000 lm, juodas - L230-200-40-70
search
Mexen Luxpro LED prožektorius, 200W, Neutrali - 4000K, 18000 lm, juodas - L230-200-40-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 200W, Neutrali - 4000K, 18000 lm, juodas - L230-200-40-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 200W, Neutrali - 4000K, 18000 lm, juodas - L230-200-40-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 200W, Neutrali - 4000K, 18000 lm, juodas - L230-200-40-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 200W, Neutrali - 4000K, 18000 lm, juodas - L230-200-40-70
Indeksas:
L230-200-40-70
Aukštis:
320 mm
Plotis:
348 mm
Moc:
200 W
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 348 mm
Aukštis: 320 mm
Diodos tipas: LED SMD
Galia: 200 W
Bendras šviesos srautas: 18000 lm
Šviesos spalva: Neutrali
Spalvinė temperatūra: 4000K
Spalvų atgavimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Šviesos srautą sumažinimo galimybė: Ne
Judėjimo jutiklis: Ne
Spalva: Juoda
Korpusas: Aliuminis
Gaubtas: Grūdintas stiklas
Kabelio ilgis: 15 cm
Kabelio skerspjūvis: 3x1 mm
Montavimas: Ant paviršiaus montuojamas
Pritaikymas: Vidaus, Išorės
Apšvietimo kampas: 120º
Vertikali reguliavimo galimybė: 180º
Įtampa: 220-240V
Galios faktorius: 0,90
Energijos klasė: F
Energijos suvartojimas: 200 kWh/1000 h
Gyvavimo trukmė: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsauga nuo elektros smūgio: I
Apsaugos lygis: IP66
Plotis
348 mm
Aukštis
320 mm
Moc
200 W
Strumień świetlny
18000 lm
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2438163
Informacija apie saugumą
19,81%
Indeksas:
L230-200-40-70
320 mm
348 mm
200 W