Mexen Luxpro LED šviestuvas, 100W, Šaltai - 6500K, 9000 lm, juodas - L230-100-65-70
search
Mexen Luxpro LED šviestuvas, 100W, Šaltai - 6500K, 9000 lm, juodas - L230-100-65-70 Mexen Luxpro LED šviestuvas, 100W, Šaltai - 6500K, 9000 lm, juodas - L230-100-65-70 Mexen Luxpro LED šviestuvas, 100W, Šaltai - 6500K, 9000 lm, juodas - L230-100-65-70 Mexen Luxpro LED šviestuvas, 100W, Šaltai - 6500K, 9000 lm, juodas - L230-100-65-70 Mexen Luxpro LED šviestuvas, 100W, Šaltai - 6500K, 9000 lm, juodas - L230-100-65-70
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L230-100-65-70
Aukštis:
197 mm
Plotis:
246 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 246 mm
Aukštis: 197 mm
Diodų tipas: LED SMD
Galia: 100 W
Bendras šviesos srautas: 9000 lm
Šviesos spalva: Šaltai
Spalvinė temperatūra: 6500K
Spalvų atgavos indeksas CRI: Ra ≥ 80
Šviesos srautui reguliuoti galima: Ne
Judesio jutiklis: Ne
Spalva: Juoda
Korpusas: Aliuminiu
Švytūrio medžiaga: Grūdintas stiklas
Kabelio ilgis: 15 cm
Kabelio skerspjūvis: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Pritaikymas: Vidinis, Lauko
Apšvietimo kampas: 120º
Vertikalus šviestuvo reguliavimas: 180º
Įtampa: 220-240V
Galios koeficientas: 0,90
Energijos klasė: F
Energijos sunaudojimas: 100 kWh/1000 h
Trukmė: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos nuo elektros smūgio klasė: I
Apsaugos laipsnis: IP66
Sertifikatai: CE, RoHS
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva
Patvarumas
Judesio apkaba
Praktiškas sprendimas
Tvirta dėžė
3 metų garantija
Serija
Plotis
246 mm
Aukštis
197 mm
Spalva
Juoda
Forma
Stačiakampis
Montažas
Ant paviršiaus montuojamas
Naudojimas
Moc
Strumień świetlny
9000 lm
Šviesos spalva
Šalta
Temperatura barwowa
6500K
Galimybė pritemdyti
Ne
Judesio jutiklis
Ne
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2438408
Napięcie
220-240V
Apsaugos lygis
IP66
EPREL
EPREL informacinė kortelė
Naudojimo instrukcija
Informacija apie saugumą
19,77%
LED SMD LED SMD
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L230-100-65-70
197 mm
246 mm