Mexen Luxpro LED prožektorius, 70W, Šaltas - 6500K, 6300 lm, juodas - L230-070-65-70
search
Mexen Luxpro LED prožektorius, 70W, Šaltas - 6500K, 6300 lm, juodas - L230-070-65-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 70W, Šaltas - 6500K, 6300 lm, juodas - L230-070-65-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 70W, Šaltas - 6500K, 6300 lm, juodas - L230-070-65-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 70W, Šaltas - 6500K, 6300 lm, juodas - L230-070-65-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 70W, Šaltas - 6500K, 6300 lm, juodas - L230-070-65-70
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L230-070-65-70
Aukštis:
195 mm
Plotis:
221 mm
Moc:
70 W
Temperatura barwowa:
6500K
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 221 mm
Aukštis: 195 mm
Diodo tipas: LED SMD
Galia: 70 W
Bendras šviesos srautas: 6300 lm
Šviesos spalva: Šalta
Spalvinė temperatūra: 6500K
Spalvų atgavos indeksas CRI: Ra ≥ 80
Šviesos reguliavimas: Ne
Jutiklis judesiui: Ne
Spalva: Juoda
Korpuso medžiaga: Aliuminis
Gaubto medžiaga: Grūdintas stiklas
Kabelio ilgis: 15 cm
Laido skerspjūvis: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Panaudojimas: Vidinis, Išorinis
Šviesos spindulio kampas: 120º
Vertikalus judesys: 180º
Įtampa: 220-240V
Fazinio poslinkio koeficientas: 0,90
Energijos klasė: F
Energijos suvartojimas: 70 kWh/1000 h
Tarnavimo laikas: 25000 h
Darbo temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos nuo elektros smūgio ​​klasė: I
Sandarumo klasė: IP66
Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva
Plotis
221 mm
Aukštis
195 mm
Moc
70 W
Strumień świetlny
6300 lm
Šviesos spalva
Šalta
Temperatura barwowa
6500K
F
Energy Class: F, Eprel: 2438404
Informacija apie saugumą
19,92%
LED SMD LED SMD
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L230-070-65-70
195 mm
221 mm
70 W