Mexen Luxpro LED prožektorius, 50W, Šaltai - 6500K, 4500 lm, juoda - L230-050-65-70
search
Mexen Luxpro LED prožektorius, 50W, Šaltai - 6500K, 4500 lm, juoda - L230-050-65-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 50W, Šaltai - 6500K, 4500 lm, juoda - L230-050-65-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 50W, Šaltai - 6500K, 4500 lm, juoda - L230-050-65-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 50W, Šaltai - 6500K, 4500 lm, juoda - L230-050-65-70 Mexen Luxpro LED prožektorius, 50W, Šaltai - 6500K, 4500 lm, juoda - L230-050-65-70
LED SMD LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L230-050-65-70
Aukštis:
137 mm
Plotis:
180 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Judesio jutiklis - Ne - ()
Techniniai duomenys:
Plotis: 180 mm
Aukštis: 137 mm
Diodo tipas: LED SMD
Galia: 50 W
Bendras šviesos srautas: 4500 lm
Šviesos spalva: Šaltai
Spalvos temperatūra: 6500K
Spalvų atkūrimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Galimybė pritemdyti: Ne
Judėjimo jutiklis: Ne
Spalva: Juoda
Korpusas medžiaga: Aliuminis
Gaubto medžiaga: Grūdintas stiklas
Kabelio ilgis: 15 cm
Kabelio skerspjūvis: 3x1 mm
Montavimas: Paviršinis
Panaudojimas: Vidaus, Lauko
Švietimo kampas: 120º
Vertikali judama sritis: 180º
Įtampa: 220-240V
Fazės poslinkio koeficientas: 0,90
Energijos klasė: F
Energijos suvartojimas: 50 kWh/1000 h
Gyvavimo trukmė: 25000 h
Darbinė temperatūra: -20°C iki +40°C
Apsaugos klasė nuo elektros smūgio: I
Apsaugos laipsnis: IP66
Sertifikatai: CE, RoHS
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
LED SMD
Atsparumas lauko sąlygoms
Šalta spalva
Patvarumas
Judesio apkaba
Praktiškas sprendimas
Tvirta dėžė
3 metų garantija
Serija
Plotis
180 mm
Aukštis
137 mm
Spalva
Juoda
Forma
Stačiakampis
Montažas
Ant paviršiaus montuojamas
Naudojimas
Moc
Strumień świetlny
4500 lm
Šviesos spalva
Šalta
Temperatura barwowa
6500K
Galimybė pritemdyti
Ne
Judesio jutiklis
Ne
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2438401
Napięcie
220-240V
Apsaugos lygis
IP66
EPREL
EPREL informacinė kortelė
Naudojimo instrukcija
Informacija apie saugumą
19,05%
LED SMD LED SMD
Šalta spalva Šalta spalva
Indeksas:
L230-050-65-70
137 mm
180 mm