Mexen Omaha dekoratyvinis radiatorius 1800 x 420 mm, 655 W, antracitas - W208-1800-420-00-66
search
Mexen Omaha dekoratyvinis radiatorius 1800 x 420 mm, 655 W, antracitas - W208-1800-420-00-66 Mexen Omaha dekoratyvinis radiatorius 1800 x 420 mm, 655 W, antracitas - W208-1800-420-00-66 Mexen Omaha dekoratyvinis radiatorius 1800 x 420 mm, 655 W, antracitas - W208-1800-420-00-66 Mexen Omaha dekoratyvinis radiatorius 1800 x 420 mm, 655 W, antracitas - W208-1800-420-00-66 Mexen Omaha dekoratyvinis radiatorius 1800 x 420 mm, 655 W, antracitas - W208-1800-420-00-66 Mexen Omaha dekoratyvinis radiatorius 1800 x 420 mm, 655 W, antracitas - W208-1800-420-00-66 Mexen Omaha dekoratyvinis radiatorius 1800 x 420 mm, 655 W, antracitas - W208-1800-420-00-66 Mexen Omaha dekoratyvinis radiatorius 1800 x 420 mm, 655 W, antracitas - W208-1800-420-00-66
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W208-1800-420-00-66
Aukštis:
1800 mm
Spalva:
Antracitas
Plotis:
1800 mm
Šildymo galia:
655 W
Spalva - Antracitas - ()
Mexen Omaha yra dekoratyvinis radiatorius matmenimis 1800 x 420 mm su 655 W šildymo galia. Išsiskiria aukšta plieno kokybe bei patvaria danga atsparia korozijai. Universalus antracito spalva (RAL 7016) puikiai tinka moderniuose interjeruose. Radiatorius siūlo dviejų tipų prijungimus: šoninį ir centrinį. Maksimali darbo temperatūra yra 95 °C, o darbinis slėgis 0,6 Mpa. Komplekte yra pakabinimai, montavimo rinkinys, dangteliai ir oro išleidimo vožtuvas.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1800 mm
Plotis: 420 mm
Gylis: 50 mm
Prijungimo atstumas:
- 133 cm (šoninis) arba 5 cm (centrinis)
Spalva: Antracitas RAL 7016
Medžiaga: Plienas
Svoris: 14,25 kg
Reakcija į ugnį: A1
Darbo temperatūra: maks 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 0,6 Mpa
Šildymo galia:
- 75/65/20 °C - 655 W
Prijungimai:
- 2xG ½″ centriniai
- 4xG ½″ iš viršaus ir apačios dešinėje arba kairėje pusėje
Aukštos kokybės, patvari danga atspari korozijai
Komplekte: pakabinimo elementai, montavimo rinkinys, dangteliai ir oro išleidimo vožtuvas
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Plienas
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
Serija
Plotis
1800 mm
Aukštis
1800 mm
Gylis
50 mm
Tipas
Dekoratyvinis
655 W
Spalva
Antracitas
Medžiaga
Plienas
Montavimo stiprumas
Universalus
Jungties atstumas
5 cm , 133 cm
Jungtis
Šoninė , Centras
Orientacija
Vertikali
Naudojimo instrukcija
Saugumo informacija
19,98%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W208-1800-420-00-66
1800 mm
1800 mm
655 W