Mexen Xorin dviejų skyrių nerūdijančio plieno kriauklė 780 x 450 mm, juoda HC - 6441782000-70HC
  • Virtuvės dienos
search
Mexen Xorin dviejų skyrių nerūdijančio plieno kriauklė 780 x 450 mm, juoda HC - 6441782000-70HC Mexen Xorin dviejų skyrių nerūdijančio plieno kriauklė 780 x 450 mm, juoda HC - 6441782000-70HC Mexen Xorin dviejų skyrių nerūdijančio plieno kriauklė 780 x 450 mm, juoda HC - 6441782000-70HC Mexen Xorin dviejų skyrių nerūdijančio plieno kriauklė 780 x 450 mm, juoda HC - 6441782000-70HC Mexen Xorin dviejų skyrių nerūdijančio plieno kriauklė 780 x 450 mm, juoda HC - 6441782000-70HC
Indeksas:
6441782000-70HC
Spalva:
Spalva - Juoda - ()
Paviršius - Korėta struktūra - ()
Produkto specifikacija:
Dydis: 780x450x200 mm
Skyrių gylis: 200 mm
Skyrių matmenys: 400x352,5 mm (didesnis), 352,5x350 mm (mažesnis)
Plieno krašto storis: 3 mm
Skyrių plieno storis: 1 mm
Kampų suapvalinimo spindulys: R10
Nutekėjimo skersmuo: Ø92 mm
Tipas: 2-komorinis
Tipas: Įmontuojamas į stalviršį
Medžiaga: Nerūdijantis plienas AISI 304
Spalva: Juoda
Paviršius: Korėtas
Sifono apdaila: Juoda
Praplovimo anga: Taip
Anga maišytuvui: Taip
Rankinis sifonas komplekte su šiukšlių krepšeliu ir kamščiu
Papildoma maskavimo danga nutekėjimui
Paslėpta praplovimo anga
Garso izoliuojančios kilimėliai kriauklei
Atsparumas smūgiams, įbrėžimams ir spalvos pakitimams
Atsparumas aukštai temperatūrai ir šiluminiam šokui
Lengvai valomas paviršius
Ilgesnė pusė
780 mm
Trumpesnė pusė
450 mm
Spalva
Saugos informacija
20%