Mexen Xorin plieninė dviejų kamerų praustuvo kriauklė 780 x 450 mm, varinė HC - 6441782000-65HC
  • Virtuvės dienos
search
Mexen Xorin plieninė dviejų kamerų praustuvo kriauklė 780 x 450 mm, varinė HC - 6441782000-65HC Mexen Xorin plieninė dviejų kamerų praustuvo kriauklė 780 x 450 mm, varinė HC - 6441782000-65HC Mexen Xorin plieninė dviejų kamerų praustuvo kriauklė 780 x 450 mm, varinė HC - 6441782000-65HC Mexen Xorin plieninė dviejų kamerų praustuvo kriauklė 780 x 450 mm, varinė HC - 6441782000-65HC Mexen Xorin plieninė dviejų kamerų praustuvo kriauklė 780 x 450 mm, varinė HC - 6441782000-65HC
Indeksas:
6441782000-65HC
Spalva:
Spalva - Varis - ()
Paviršius - Korėta struktūra - ()
Produkto specifikacija:
Dydis: 780x450x200 mm
Kamero gylis: 200 mm
Kamero matmenys: 400x352,5 mm (didesnė), 352,5x350 mm (mažesnė)
Krašto plieno storis: 3 mm
Kamero plieno storis: 1 mm
Kampų užapvalinimo spindulys: R10
Nutekėjimo skersmuo: ø92 mm
Tipas: Dviejų kamerų
Tipas: Įleistas į stalviršį
Medžiaga: Nerūdijantis plienas AISI 304
Spalva: Varinė
Paviršius: Korio struktūra
Sifono apdaila: Varinė
Perpildymo anga: Taip
Baterijos anga: Taip
Sifonas rankinis su šiukšlių krepšeliu ir kamščiu
Papildoma maskuotė nutekėjimui
Slapta perpildymo anga
Kriauklės slopinimo kilimėliai
Atsparumas smūgiams, įbrėžimams ir spalvų pakitimams
Atsparumas aukštai temperatūrai ir šilkui
Paviršius lengvai valomas
Ilgesnė pusė
780 mm
Trumpesnė pusė
450 mm
Spalva
Saugos informacija
19,99%