Mexen Xorin plieninė dviejų kamerų plautuvė 780 x 450 mm, auksinė HC - 6441782000-55HC
  • Virtuvės dienos
search
Mexen Xorin plieninė dviejų kamerų plautuvė 780 x 450 mm, auksinė HC - 6441782000-55HC Mexen Xorin plieninė dviejų kamerų plautuvė 780 x 450 mm, auksinė HC - 6441782000-55HC Mexen Xorin plieninė dviejų kamerų plautuvė 780 x 450 mm, auksinė HC - 6441782000-55HC Mexen Xorin plieninė dviejų kamerų plautuvė 780 x 450 mm, auksinė HC - 6441782000-55HC Mexen Xorin plieninė dviejų kamerų plautuvė 780 x 450 mm, auksinė HC - 6441782000-55HC
Indeksas:
6441782000-55HC
Spalva:
Spalva - Auksas - ()
Paviršius - Korėta struktūra - ()
Produkto specifikacija:
Dydis: 780x450x200 mm
Kamero gylis: 200 mm
Kamero matmenys: 400x352,5 mm (didesnė), 352,5x350 mm (mažesnė)
Krašto plieno storis: 3 mm
Kameros plieno storis: 1 mm
Kampų suapvalinimo spindulys: R10
Nutekėjimo skersmuo: Ø92 mm
Tipas: 2 kamerų
Montavimo tipas: Lizdu į stalviršį
Medžiaga: Nerūdijantis plienas AISI 304
Spalva: Auksinė
Paviršius: Korių struktūra
Sifono apdaila: Auksinė
Nuotekų skylė: Taip
Skylė maišytuvui: Taip
Sifonas su atliekų krepšeliu ir kamščiu
Papildoma dangtis ištekėjimui
Paslėpta nuotekų skylė
Garso izoliacinės medžiagos
Atsparumas smūgiams, įbrėžimams ir spalvos pakitimui
Atsparumas aukštai temperatūrai ir šiluminiam šokui
Paviršius, lengvinantis valymą
Ilgesnė pusė
780 mm
Trumpesnė pusė
450 mm
Spalva
Saugos informacija
19,99%