Mexen Xorin 2 skyrių nerūdijančio plieno kriauklė 780 x 450 mm, inox HC - 6441782000-01HC
  • Virtuvės dienos
search
Mexen Xorin 2 skyrių nerūdijančio plieno kriauklė 780 x 450 mm, inox HC - 6441782000-01HC Mexen Xorin 2 skyrių nerūdijančio plieno kriauklė 780 x 450 mm, inox HC - 6441782000-01HC Mexen Xorin 2 skyrių nerūdijančio plieno kriauklė 780 x 450 mm, inox HC - 6441782000-01HC Mexen Xorin 2 skyrių nerūdijančio plieno kriauklė 780 x 450 mm, inox HC - 6441782000-01HC Mexen Xorin 2 skyrių nerūdijančio plieno kriauklė 780 x 450 mm, inox HC - 6441782000-01HC
Nerūdijantis plienas AISI 304 Nerūdijantis plienas AISI 304
PerfectClean PerfectClean
Atsparumas įbrėžimams Atsparumas įbrėžimams
Indeksas:
6441782000-01HC
Spalva - Nerūdijantis plienas - ()
Paviršius - Korėta struktūra - ()
Produkto specifikacija:
Dydis: 780x450x200 mm
Skyrelio gylis: 200 mm
Skyrelio matmenys: 400x352,5 mm (didesnis), 352,5x350 mm (mažesnis)
Plieno krašto storis: 3 mm
Plieno skyrelio storis: 1 mm
Skaidrių kampų kampo spindulys: R10
Nutekėjimo skersmuo: Ø92 mm
Tipas: 2 skyrių
Modelis: Įleidžiamas į stalviršį
Medžiaga: Nerūdijantis plienas AISI 304
Spalva: Inox
Paviršius: Korėtu paviršiumi
Sifono apdaila: Inox
Perpildymo anga: Taip
Kranų angos: Taip
Rankinis sifonas su komplekte esančiu atliekų krepšeliu ir kamščiu
Papildomas dangtelis ant nutekėjimo
Paslėpta perpildymo anga
Kriauklės garso izoliacija
Atsparumas smūgiams, įbrėžimams ir spalvos pasikeitimui
Atsparumas aukštai temperatūrai ir terminis šokas
Paviršius palengvinantis valymą
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Nerūdijantis plienas AISI 304
PerfectClean
Atsparumas įbrėžimams
Atsparumas nešvarumams
Atsparumas aukštai temperatūrai
Garso izoliacinės kriauklės kilimėliai
Paslėpta perpildymo anga
2 metų garantija
Serija
Ilgesnė pusė
780 mm
Trumpesnė pusė
450 mm
Paviršius
Korėta struktūra
Forma
Stačiakampis
Montavimo stiprumas
Universalus
Sifonas komplekte
Taip
Kamerų skaičius
Angos
1
Lašėjimo padėklas
Be lašėjimo padėklo
Pavedimas
Taip
Naudojimo instrukcija
Saugos informacija
19,97%