Mexen Flat VS20S plokščiasis radiatorius 2200 x 500 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 1267 W, juodas - W6VS20S-220-050-70
search
Mexen Flat VS20S plokščiasis radiatorius 2200 x 500 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 1267 W, juodas - W6VS20S-220-050-70 Mexen Flat VS20S plokščiasis radiatorius 2200 x 500 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 1267 W, juodas - W6VS20S-220-050-70 Mexen Flat VS20S plokščiasis radiatorius 2200 x 500 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 1267 W, juodas - W6VS20S-220-050-70 Mexen Flat VS20S plokščiasis radiatorius 2200 x 500 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 1267 W, juodas - W6VS20S-220-050-70 Mexen Flat VS20S plokščiasis radiatorius 2200 x 500 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 1267 W, juodas - W6VS20S-220-050-70 Mexen Flat VS20S plokščiasis radiatorius 2200 x 500 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 1267 W, juodas - W6VS20S-220-050-70 Mexen Flat VS20S plokščiasis radiatorius 2200 x 500 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 1267 W, juodas - W6VS20S-220-050-70
Indeksas:
W6VS20S-220-050-70
Aukštis:
2200 mm
Spalva:
Plotis:
500 mm
Šildymo galia:
1267 W
Spalva - Juoda - ()
Techniniai duomenys:
Ūgis (Y): 2200 mm
Plotis (X): 500 mm
Gylis: 70 mm
Prijungimo atstumas: 5 cm
Vertikalių vandens kanalų atstumas: 33,3 mm
Spalva: Juoda RAL 9005
Medžiaga: Plienas
Darbo temperatūra: max 110 °C
Maksimalus darbo slėgis: 10 bar
Maksimalus bandomasis slėgis: 13 bar
Šildymo galia:
- 55/45/20 °C 658 W
- 75/65/20 °C 1267 W
- 90/70/20 °C 1600 W
Prijungimai:
- 2xG ½″ apatinis vidurinis
- 4xG ½″ šoniniai
Aukštos kokybės, tvirta dažų danga - DIN 99500
Komplekte: pakabos, montavimo rinkinys, uždarymo kištukai ir oro ventilis
Nuotraukose pavaizduotas radiatorius 600 x 1800 mm dydžio.
1 Mpa
Maksimalus darbinis slėgis yra 1 Mpa (10 barų). Tai reiškia, kad radiatorius gali saugiai ir efektyviai dirbti standartinėmis naudojimo sąlygomis. Užtikrina optimalią šilumos komforto ir malonią kambario temperatūrą.
Maks. 110°C
Plotis
500 mm
Aukštis
2200 mm
Gylis
70 mm
1267 W
Saugos informacija
19,99%
Indeksas:
W6VS20S-220-050-70
2200 mm
500 mm
1267 W