Mexen Flat VS20S plokštelinė radiatorius 1600 x 500 mm, apatinis centrinis pajungimas, 993 W, juodas - W6VS20S-160-050-70
search
Mexen Flat VS20S plokštelinė radiatorius 1600 x 500 mm, apatinis centrinis pajungimas, 993 W, juodas - W6VS20S-160-050-70 Mexen Flat VS20S plokštelinė radiatorius 1600 x 500 mm, apatinis centrinis pajungimas, 993 W, juodas - W6VS20S-160-050-70 Mexen Flat VS20S plokštelinė radiatorius 1600 x 500 mm, apatinis centrinis pajungimas, 993 W, juodas - W6VS20S-160-050-70 Mexen Flat VS20S plokštelinė radiatorius 1600 x 500 mm, apatinis centrinis pajungimas, 993 W, juodas - W6VS20S-160-050-70 Mexen Flat VS20S plokštelinė radiatorius 1600 x 500 mm, apatinis centrinis pajungimas, 993 W, juodas - W6VS20S-160-050-70 Mexen Flat VS20S plokštelinė radiatorius 1600 x 500 mm, apatinis centrinis pajungimas, 993 W, juodas - W6VS20S-160-050-70 Mexen Flat VS20S plokštelinė radiatorius 1600 x 500 mm, apatinis centrinis pajungimas, 993 W, juodas - W6VS20S-160-050-70
Plienas Plienas
Didelis šiluminis našumas Didelis šiluminis našumas
Lakavimo danga: DIN 99500 Lakavimo danga: DIN 99500
Indeksas:
W6VS20S-160-050-70
Aukštis:
1600 mm
Spalva:
Plotis:
500 mm
Šildymo galia:
993 W
Spalva - Juoda - ()
Techniniai duomenys:
Height (Y): 1600 mm
Width (X): 500 mm
Gylis: 70 mm
Pajungimo atstumas: 5 cm
Vertikalių vandens kanalų atstumas: 33,3 mm
Spalva: Juodas RAL 9005
Medžiaga: Plienas
Darbo temperatūra: max 110 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 10 bar
Maksimalus bandymo slėgis: 13 bar
Šilumos galia:
- 55/45/20 °C 520 W
- 75/65/20 °C 993 W
- 90/70/20 °C 1250 W
Pajungimai:
- 2xG ½” apatinis centrinis
- 4xG ½” šoninis
Aukštos kokybės, patvarus dažų danga - DIN 99500
Komplekte: tvirtinimai, montavimo rinkinys, užsukami kamščiai ir oro išleidimo vožtuvas
Nuotraukose pavaizduotas radiatorius, kurio dydis 600 x 1800 mm.
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Plienas
Didelis šiluminis našumas
Lakavimo danga: DIN 99500
1 Mpa
Maksimalus darbinis slėgis yra 1 Mpa (10 barų). Tai reiškia, kad radiatorius gali saugiai ir efektyviai dirbti standartinėmis naudojimo sąlygomis. Užtikrina optimalią šilumos komforto ir malonią kambario temperatūrą.
Maks. 110°C
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
Serija
Plotis
500 mm
Aukštis
1600 mm
Gylis
70 mm
Šildymo galia
993 W
Spalva
Medžiaga
Plienas
Tipas
20
Montavimo stiprumas
Universalus
Jungties atstumas
5 cm
Jungtis
Apatinis centras
Orientacija
Naudojimo instrukcija
Saugos informacija
20%
Plienas Plienas
Indeksas:
W6VS20S-160-050-70
1600 mm
500 mm
993 W