Mexen Flat VS20S plokščiasis radiatorius 2000 x 500 mm, apatinis centrinis prijungimas, 1181 W, juodas - W6VS20S-200-050-70
search
Mexen Flat VS20S plokščiasis radiatorius 2000 x 500 mm, apatinis centrinis prijungimas, 1181 W, juodas - W6VS20S-200-050-70 Mexen Flat VS20S plokščiasis radiatorius 2000 x 500 mm, apatinis centrinis prijungimas, 1181 W, juodas - W6VS20S-200-050-70 Mexen Flat VS20S plokščiasis radiatorius 2000 x 500 mm, apatinis centrinis prijungimas, 1181 W, juodas - W6VS20S-200-050-70 Mexen Flat VS20S plokščiasis radiatorius 2000 x 500 mm, apatinis centrinis prijungimas, 1181 W, juodas - W6VS20S-200-050-70 Mexen Flat VS20S plokščiasis radiatorius 2000 x 500 mm, apatinis centrinis prijungimas, 1181 W, juodas - W6VS20S-200-050-70 Mexen Flat VS20S plokščiasis radiatorius 2000 x 500 mm, apatinis centrinis prijungimas, 1181 W, juodas - W6VS20S-200-050-70 Mexen Flat VS20S plokščiasis radiatorius 2000 x 500 mm, apatinis centrinis prijungimas, 1181 W, juodas - W6VS20S-200-050-70
Indeksas:
W6VS20S-200-050-70
Aukštis:
2000 mm
Spalva:
Plotis:
500 mm
Šildymo galia:
1181 W
Spalva - Juoda - ()
Techniniai duomenys:
Š height (Y): 2000 mm
Plotis (X): 500 mm
Gylis: 70 mm
Prijungimo atstumas: 5 cm
Vertikalių vandens kanalų atstumas: 33,3 mm
Spalva: Juoda RAL 9005
Medžiaga: Plienas
Darbo temperatūra: max 110 °C
Maksimalus darbo slėgis: 10 bar
Maksimalus bandymo slėgis: 13 bar
Šilumos galia:
- 55/45/20 °C 616 W
- 75/65/20 °C 1181 W
- 90/70/20 °C 1490 W
- 4xG ½” šoninis
Aukštos kokybės, ilgaamžė dažų danga - DIN 99500
Komplekte: montavimo pakabos, montavimo rinkinys, uždarymo kištukai ir oro išleidimo vožtuvas
Nuotraukos vaizduoja radiatorių dydžio 600 x 1800 mm.
1 Mpa
Maksimalus darbinis slėgis yra 1 Mpa (10 barų). Tai reiškia, kad radiatorius gali saugiai ir efektyviai dirbti standartinėmis naudojimo sąlygomis. Užtikrina optimalią šilumos komforto ir malonią kambario temperatūrą.
Maks. 110°C
Plotis
500 mm
Aukštis
2000 mm
Gylis
70 mm
Šildymo galia
1181 W
Saugos informacija
20%
Indeksas:
W6VS20S-200-050-70
2000 mm
500 mm
1181 W