Mexen Flat VS20S plokščias šildytuvas 2200 x 300 mm, apatinis vidinis prijungimas, 760 W, juodas - W6VS20S-220-030-70
search
Mexen Flat VS20S plokščias šildytuvas 2200 x 300 mm, apatinis vidinis prijungimas, 760 W, juodas - W6VS20S-220-030-70 Mexen Flat VS20S plokščias šildytuvas 2200 x 300 mm, apatinis vidinis prijungimas, 760 W, juodas - W6VS20S-220-030-70 Mexen Flat VS20S plokščias šildytuvas 2200 x 300 mm, apatinis vidinis prijungimas, 760 W, juodas - W6VS20S-220-030-70 Mexen Flat VS20S plokščias šildytuvas 2200 x 300 mm, apatinis vidinis prijungimas, 760 W, juodas - W6VS20S-220-030-70 Mexen Flat VS20S plokščias šildytuvas 2200 x 300 mm, apatinis vidinis prijungimas, 760 W, juodas - W6VS20S-220-030-70 Mexen Flat VS20S plokščias šildytuvas 2200 x 300 mm, apatinis vidinis prijungimas, 760 W, juodas - W6VS20S-220-030-70 Mexen Flat VS20S plokščias šildytuvas 2200 x 300 mm, apatinis vidinis prijungimas, 760 W, juodas - W6VS20S-220-030-70
Indeksas:
W6VS20S-220-030-70
Aukštis:
2200 mm
Spalva:
Plotis:
300 mm
Šildymo galia:
760 W
Spalva - Juoda - ()
Techniniai duomenys:
Ūgis (Y): 2200 mm
Plotis (X): 300 mm
Gylis: 70 mm
Prijungimo tarpas: 5 cm
Vertikalių vandens kanalų atstumas: 33,3 mm
Spalva: Juoda RAL 9005
Medžiaga: Plienas
Darbo temperatūra: max 110 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 10 bar
Maksimalus bandymo slėgis: 13 bar
Šildymo galia:
- 55/45/20 °C 395 W
- 75/65/20 °C 760 W
- 90/70/20 °C 960 W
Prijungimai:
- 2xG ½” apatinis vidinis
- 4xG ½” šoninės
Aukštos kokybės, patvari dažų danga - DIN 99500
Rinkinys: tvirtinimai, montavimo rinkinys, uždarymo kamščiai ir oro išleidimo vožtuvas
Nuotraukos rodo šildytuvą 600 x 1800 mm dydžio.
1 Mpa
Maksimalus darbinis slėgis yra 1 Mpa (10 barų). Tai reiškia, kad radiatorius gali saugiai ir efektyviai dirbti standartinėmis naudojimo sąlygomis. Užtikrina optimalią šilumos komforto ir malonią kambario temperatūrą.
Maks. 110°C
Plotis
300 mm
Aukštis
2200 mm
Gylis
70 mm
760 W
Saugos informacija
19,99%
Indeksas:
W6VS20S-220-030-70
2200 mm
300 mm
760 W