Mexen Flat VS20S 1400 x 500 mm plokštelinė šildytuvas, apatinis vidurinis prijungimas, 890 W, juoda - W6VS20S-140-050-70
search
Mexen Flat VS20S 1400 x 500 mm plokštelinė šildytuvas, apatinis vidurinis prijungimas, 890 W, juoda - W6VS20S-140-050-70 Mexen Flat VS20S 1400 x 500 mm plokštelinė šildytuvas, apatinis vidurinis prijungimas, 890 W, juoda - W6VS20S-140-050-70 Mexen Flat VS20S 1400 x 500 mm plokštelinė šildytuvas, apatinis vidurinis prijungimas, 890 W, juoda - W6VS20S-140-050-70 Mexen Flat VS20S 1400 x 500 mm plokštelinė šildytuvas, apatinis vidurinis prijungimas, 890 W, juoda - W6VS20S-140-050-70 Mexen Flat VS20S 1400 x 500 mm plokštelinė šildytuvas, apatinis vidurinis prijungimas, 890 W, juoda - W6VS20S-140-050-70 Mexen Flat VS20S 1400 x 500 mm plokštelinė šildytuvas, apatinis vidurinis prijungimas, 890 W, juoda - W6VS20S-140-050-70 Mexen Flat VS20S 1400 x 500 mm plokštelinė šildytuvas, apatinis vidurinis prijungimas, 890 W, juoda - W6VS20S-140-050-70
Plienas Plienas
Didelis šiluminis našumas Didelis šiluminis našumas
Lakavimo danga: DIN 99500 Lakavimo danga: DIN 99500
Indeksas:
W6VS20S-140-050-70
Aukštis:
1400 mm
Spalva:
Plotis:
500 mm
Šildymo galia:
890 W
Spalva - Juoda - ()
Techniniai duomenys:
aukštis (Y): 1400 mm
plotis (X): 500 mm
gylis: 70 mm
prijungimo atstumas: 5 cm
vertikalių vandens kanalų atstumas: 33,3 mm
Spalva: juoda RAL 9005
medžiaga: plienas
darbo temperatūra: max 110 °C
maksimalus darbo slėgis: 10 bar
maksimalus bandymo slėgis: 13 bar
šildymo galia:
- 55/45/20 °C 465 W
- 75/65/20 °C 890 W
- 90/70/20 °C 1121 W
prijungimai:
- 2xG ½″ apatinis vidurinis
- 4xG ½″ šoniniai
aukštos kokybės, patvari dažų danga - DIN 99500
komplekte: pakabos, montavimo rinkinys, uždarymo kamščiai ir oro išleidimo vožtuvas
Nuotraukos rodo radiatorių 600 x 1800 mm dydžio.
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Plienas
Didelis šiluminis našumas
Lakavimo danga: DIN 99500
1 Mpa
Maksimalus darbinis slėgis yra 1 Mpa (10 barų). Tai reiškia, kad radiatorius gali saugiai ir efektyviai dirbti standartinėmis naudojimo sąlygomis. Užtikrina optimalią šilumos komforto ir malonią kambario temperatūrą.
Maks. 110°C
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
Serija
Plotis
500 mm
Aukštis
1400 mm
Gylis
70 mm
890 W
Spalva
Medžiaga
Plienas
Tipas
20
Montavimo stiprumas
Universalus
Jungties atstumas
5 cm
Jungtis
Apatinis centras
Orientacija
Naudojimo instrukcija
Saugos informacija
19,98%
Plienas Plienas
Indeksas:
W6VS20S-140-050-70
1400 mm
500 mm
890 W